Понеділок, 5 Грудня

У Бердичеві бажають здавати пробне ЗНО 478 дітей

З минулого тижня учні 1-2 класів ходять на навчання до шкіл, тоді як інші навчаються дистанційно. Рішення було прийнято комісією з питань ТЕБ та НС тому, що на той час 134 дитини хворіли на коронавірусну інфекцію. Нині чисельність хворих дітей становить 41, що говорить про спад рівня захворюваності серед школярів за тиждень.

Про це на сьогоднішньому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС розповіла начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко, при цьому додавши, що на карантин закрито садочок №17 у зв’язку із хворобою працівників харчоблоку. Крім того, закрито перший клас СЗОШ №18 у зв’язку з хворобою як вчителя, так і вихователя групи продовженого дня. З 5 квітня на навчання в школи мають вийти вже й учні 3-4 класів.


Важливим питанням, яке сьогодні підняло управління освіти і науки, стало те, що 10 квітня у Бердичеві, як і по всій країні, мають проводити пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У нашому місті для цього задіяні школи №1 та №12. Це 478 дітей, які на платній основі виявили бажання випробувати свої сили та ознайомитися з матеріалами, які потім будуть на ЗНО. Тому у рішення комісії потрібно внести пункт, щоб дітям 11 класу та студентам коледжів дозволити прийти у два вищевказані заклади освіти і скласти пробне тестування.


Міський голова запропонував, якщо є час для прийняття такого рішення, розглянути це питання у п’ятницю, бо потрібно ще подивитися, якою буде ситуація із захворюваністю у місті. Валентина Адаменко зазначила, що до п’ятниці можна почекати, але у будь-якому разі це рішення потрібно прийняти. Міністерство освіти і науки України розглядало варіант перенести пробне тестування, але прийняли рішення цього не робити. Діти оплатили це пробне тестування, а далі вирішують разом з батьками, йти на нього чи ні. Минулого року, коли пробне тестування перенесли, були випадки, що діти оплатили гроші, а не прийшли.


На запитання міського голови щодо тривалості тестування Валентина Адаменко вказала, що, в залежності від предмету, варіюється від 2 до 4 годин. В класі повинно бути не більше 15 дітей. У деяких класах буде по 10-12 учнів, а є і такі предмети, пробне тестування з яких виявили бажання складати лише 4 дитини і в такій кількості вони будуть в класі сидіти. Це і жителі Бердичева, і жителі сіл району, і студенти коледжів, котрі також мають право здавати ЗНО.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.