Роздрукувати цю сторінку

Конкурс краси у бердичівській школі. Відео

31 бер. 2021 Із сайту ЗОШ №11 міста Бердичева

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми та перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку та любов.

17 березня в нашій школі під керівництвом О. Вакулюк відбувся традиційний конкурс краси, грації, стилю та моди «Fashion girls» для дівчаток 3-х класів.
Дві команди: «Особливі» (3-А клас) та «Юні леді» (3-Б клас) змагалися між собою. Для того, щоб як найкраще підготуватися до виступу у школі проводилися репетиції. Дівчата-красуні готувалися до дефіле, підбирали плаття, робили зачіски.


Компетентне журі у складі: соціального педагога О.Тимощук та бібліотекаря школи О. Токарської оцінювало не лише зовнішній вигляд, а й розум, моральні якості дівчат, вміння триматися на сцені, кумедні завдання, відповіді на неочікувані запитання.
Програма свята була дуже насиченою. В усіх конкурсах: «Візитка», «Дефіле», «Інтелектуальний», «Модельєр», «Попелюшка», «Сервірування столу» кожна з дівчат проявила свій талант, свою індивідуальність, свою красу.


І хоча судді та глядачі переконались, що всі дівчата дійсно красиві, розумні, талановиті, стильні, і кожну команду можна було б назвати переможницею, але змагання є змагання і за результатами конкурсної програми, з різницею в один бал, перемогу здобула команда 3-А класу «Особливі».


«Fashion girls» – це не просто конкурс краси, це свято, яке виховує в дітей культуру та естетичний смак, розвиває їхню творчу активність.

1konkurs

 

Відео