Субота, 3 Грудня

Онлайн курси для вчителів – гарна можливість підвищити свій професійний рівень, не виходячи з дому

08 квіт. 2021 Власкор

Від якості освіти залежить і якість нашого життя. Можливо, на перший погляд ця сентенція здається дивною, однак, якщо замислитись, то саме навчання є основою всіх основ. Без якісної теоретичної бази стати справжнім фахівцем не вийде. У жодній галузі та у будь-якій професії.
Так, наприклад, медичні працівники, які сьогодні рятують життя людей, також не змогли б протидіяти хворобам, не отримавши попередньо гарних знань. І першими, хто ці знання нам надає, є шкільні вчителі, чия праця нерідко залишається непомітною. Однак вона – колосальна, і така, що потребує періодичного оновлення, удосконалення, осучаснення. Для того, аби педагоги мали змогу безперешкодно покращувати рівень своїх знань у зручний для себе час без необхідності їхати до навчального центру на кількатижневий навчальний марафон, сьогодні є онлайн курси для вчителів, за допомогою яких підняти свій рівень знань можна з дому. Усе, що для цього потрібно – бажання, гаджет (смартфон, комп’ютер) та інтернет.

Лекції для освітян в інтернеті: безкоштовно чи за гроші?

courses2Побутує думка про те, що навчання таке – не безкоштовне. Тому багато освітян відмовляють собі у можливості отримати нові знання через банальний брак коштів. Проте це не зовсім так. Дійсно, багато викладачів на різних освітніх майданчиках в мережі чи інших тематичних ресурсах (тренерів, як сьогодні модно говорити) не проводять тренінги на безоплатній основі. Тобто, вони радо діляться своїми думками та напрацюваннями, однак не без фінансового заохочення від слухачів. Тоді як безкоштовні онлайн курси для вчителів «На Урок» нічим не поступаються їм у якості знань та професійності, при цьому не вартують нічого і не є непідйомними для вчительського бюджету.

Творці курсів «На Урок» по-справжньому переймаються освітнім процесом та дбають про розвиток освіти в Україні, про компетентність викладацького складу і отримання високого рівня знань учнями різного шкільного віку. Тим паче в умовах сьогодення, коли школи, ДНЗ та ВНЗ змушені пристосовуватись до дистанційної форми навчання й оцінювання, дізнатися як вдалося налагодити роботу іншим педагогам та якими корисними порадами щодо цього вони можуть поділитися під час лекції буде цікаво та корисно.

Як вчителю обрати потрібні онлайн курси?

Допомагають підвищити свій професійний рівень тут кваліфіковані фахівці, педагоги, які володіють не тільки сухою теорією, а й мають безліч дієвих практичних порад, перевірених на ділі у шкільних класах та учнівських колективах.

Головне, обрати свій напрямок, відповідно до профілю – спеціалізації та роботи.

Алгоритм дій щодо вибору та застосування курсів наступний:

 • переглянути різні тематичні курси, перелік яких є на сайті «На Урок»;
 • за потреби, ознайомитися з відгуками про ті, які найбільше зацікавили;
 • визначитися з потрібним інтенсивом, відштовхуючись від того, які компетентності вчителя покликаний розвивати даний курс (цифрові, управлінські, професійні тощо) та які напрямки (проектне чи інтегроване навчання, медіаграмотність і т.д.) чи категорії (освітні тренди, креативне мислення, дистанційна робота) цікавлять;
 • ознайомитись із переліком дидактичних матеріалів, необхідних для проведення окремих уроків для учнів різного шкільного віку;
 • прослухати курс тоді, коли на це буде час та спробувати застосувати отримані знання в роботі при нагоді.

Для простоти підбору на сайті також є спеціальний фільтр, за допомогою якого можна пришвидшити пошук потрібних лекцій і без гаяння часу розпочати навчання.

Курси підвищення кваліфікації: для кого вони та яка їхня користь?

Будь-хто, хто прагне до самовдосконалення, може пройти онлайн-курси для вчителів. Це можуть бути і вчителі-предметники, і психологи, котрі працюють з дітьми у навчальних закладах, помічники вчителя та соціальні педагоги, а також інші працівники школи, котрі хочуть модернізувати освітній процес, покращити його, зробити більш потужним і таким, що відповідає вимогам нашого часу.courses1

Після проходження курсів від авторів «На Урок» вчитель:

 • отримає нові знання та навички;
 • опанує цікаві методики і методи ведення уроку, технології, які здатні мотивувати школярів до навчання;
 • дізнається про різні погляди колег на освітній процес та зможе сформувати своє бачення останнього;
 • ознайомиться із тонкощами дитячої психології та роботи з підлітками;
 • підвищить власну професійність, компетентність, кваліфікацію.

По завершенню курсу кожен його учасник складає «Підсумковий іспит», підтвердивши під час якого набуті знання отримує сертифікат – документ, який є свідченням підвищення педагогом своєї кваліфікації.

Онлайн курси для вчителів – це цікаво та корисно. А ще зручно та на безоплатній основі, якщо ці курси від «На Урок». Заходьте на сайт, обирайте те, що вам потрібно, удосконалюйтесь самі та удосконалюйте освітній процес задля її майбутнього нашої країни – підростаючого покоління освічених українців – професіоналів різних професій, сфер та галузей.

courses3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.