Понеділок, 5 Грудня

З понеділка у Бердичеві закривають дитячий садочок на карантин

Це вже не вперше у місті закривають дошкільні навчальні заклади на карантин через виявлення хворих на коронавіруну інфекцію працівників. Аби не допустити поширення хвороби, управління освіти і науки, яке постійно проводить моніторинг відвідування як дітей, так і вихователів та інших працівників, приймає рішення закрити аби деякі групи у садочках, або весь заклад.

Сьогодні стало відомо про те, що з понеділка у Бердичеві закривають повністю один дитячий садочок. Заступник начальника управління освіти і науки Світлана Басюк підтвердила цю інформацію та зазначила, що попередньо у цьому закладі було закрито на карантин 2 групи, а з 19 квітня – весь ДНЗ №4. Причина – виявлення захворювання у працівника кухні.


Крім того, до 27 квітня закрита 1 група у ДНЗ №22, а з 19 по 26 квітня буде закрито 2 логопедичні групи у ДНЗ №25. Загалом у дитячих садочках нині хворіє 6 дітей та 16 працівників.


Щодо шкіл, а нині, нагадаємо, їх відвідують лише учні 1-4 класів, то один клас у ЗОШ №5 знаходиться вдома до 19 квітня включно, один клас у НВК №10 до 21 квітня включно і у СЗОШ №17 один клас з понеділка, 19 квітня, виходить на навчання, а ще один закритий до 21 квітня включно. Згідно з офіційними даними, у школах хворіє 11 дітей та 10 працівників.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.