Роздрукувати цю сторінку

З понеділка у Бердичеві закривають дитячий садочок на карантин

Це вже не вперше у місті закривають дошкільні навчальні заклади на карантин через виявлення хворих на коронавіруну інфекцію працівників. Аби не допустити поширення хвороби, управління освіти і науки, яке постійно проводить моніторинг відвідування як дітей, так і вихователів та інших працівників, приймає рішення закрити аби деякі групи у садочках, або весь заклад.

Сьогодні стало відомо про те, що з понеділка у Бердичеві закривають повністю один дитячий садочок. Заступник начальника управління освіти і науки Світлана Басюк підтвердила цю інформацію та зазначила, що попередньо у цьому закладі було закрито на карантин 2 групи, а з 19 квітня – весь ДНЗ №4. Причина – виявлення захворювання у працівника кухні.


Крім того, до 27 квітня закрита 1 група у ДНЗ №22, а з 19 по 26 квітня буде закрито 2 логопедичні групи у ДНЗ №25. Загалом у дитячих садочках нині хворіє 6 дітей та 16 працівників.


Щодо шкіл, а нині, нагадаємо, їх відвідують лише учні 1-4 класів, то один клас у ЗОШ №5 знаходиться вдома до 19 квітня включно, один клас у НВК №10 до 21 квітня включно і у СЗОШ №17 один клас з понеділка, 19 квітня, виходить на навчання, а ще один закритий до 21 квітня включно. Згідно з офіційними даними, у школах хворіє 11 дітей та 10 працівників.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук