Бердичівська 17 школа - за безпеку дорожнього руху у Хештег-Марафон #SafetyChallenge — РІО Бердичів

Бердичівська 17 школа - за безпеку дорожнього руху у Хештег-Марафон #SafetyChallenge

Проблема безпечної життєдіяльності людини з кожним роком стає все більш актуальною, а причиною цього є недостатня iнформованiсть, незнання важливих правил безпеки. Саме тому спостерігається велика кількість нещасних випадків, які трапляються з дітьми, загибель і травмування через необачне поводження на дорогах.

 


Діти, здоров’я яких багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і практичних навичок, у моменти небезпеки на дорозі особливо гостро відчувають страх і розгубленість. І тому надзвичайно важливими є знання з безпеки дорожнього руху, життєві навички, що допомагають робити вибір в небезпечній ситуації, оцінювати ризики, зберігати здоров’я та життя.

 


Це питання стало актуальним у всьому світі. Тому громадська організація Traffic Challenge оголосила запуск Хештег-Марафону #SafetyChallenge #Love30 — всеукраїнського змагання серед шкільних команд з безпеки дорожнього руху. Мета марафону — підвищення рівня безпекової грамотності серед українських шкіл і заохочення дітей до втручання у питання власноі? безпеки.


Поборотись за перемогу та продемонструвати свої знання з безпеки дорожнього руху вирішили батьки, учні та вчителі спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів № 17 м.Бердичева.


Дружна родина СЗОШ 17 продуктивно та креативно попрацювала над завданням І етапу Всеукраїнського змагання шкіл з безпеки дорожнього руху "Моя безпека на дорозі», створивши посібник для учнів початкових класів «Школяндія дорожніх правил», у якому в ігровій формі представлено цікаві розвивальні завдання, ребуси, анаграми, головоломки  з правил дорожнього руху для використання  на уроках української мови, читання, математики, «Я досліджую світ».


Окрему подяку висловлюємо начальнику сектора реагування патрульної поліції Бердичівського РВ ГУНП в Житомирській області, капітану поліції Яковишину Михайлу Михайловичу, який став рецензентом посібника.


Із нетерпінням чекаємо наступного етапу марафону, фото- та відеозвіти про виконання кожного етапу якого команда публікуватиме у Facebook з хештегом #SafetyChallenge та #Love30.


І, звичайно, сподіваємось на перемогу, здобути яку ми зможемо за вашої активної підтримки у соцмережах, шановні бердичівляни. 


Голова первинної профспілкової організації СЗОШ 17 Панасюк Тетяна Миколаївна

17shkola1

17shkola2

17shkola3

17shkola4

17shkola5

17shkola6

17shkola7

17shkola8

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.