Понеділок, 5 Грудня

Бердичівська СЗОШ № 17 - на фінішній прямій Хештег-Мрафону з правил дорожнього руху

20 трав. 2021 Тетяна Недайборщ

Другий етап Хештег-Марафону з правил дорожнього руху уже на фінішній прямій. Це були десять нелегких, але надзвичайно цікавих і насичених днів. Учні школи та їх батьки, вчителі, жителі нашого мікрорайону активно долучилися до цікавих лекцій, майстер-класів, практичних занять з безпеки дорожнього руху. Надзвичайно цікавими та змістовними були онлайн лекції з правил дорожнього руху, надані організаторами Хештег-Марафону. А також, звичайно, лекції працівників сектору ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції, практичні заняття з проведення реанімаційних заходів, організовані викладачами та студентами Бердичівського медичного коледжу, а також практикум з надання першої домедичної допомоги підручними засобами, який провела для старшокласників вчитель «Захисту України».

Вітаємо всіх із успішним завершенням ІІ етапу! Було цікаво та корисно. Адже спільна справа гуртує однодумців, творчих і небайдужих людей. Саме такими ми вкотре побачили усіх учасників освітнього процесу СЗОШ №17, враховуючи результати, що ми мали честь та задоволення спостерігати у Facebook та Instagram. Дякуємо членам команди, учням школи, учителям, батькам, працівникам поліції, викладачам та студентам медколеджу, всім експертам за співпрацю та допомогу під час участі в ІІ етапі Хештег-Марафону.

Ви – молодці! За лайки та репости – окреме спасибі!

Обрати переможців буде дуже складно, адже всі постаралися, доклали великих зусиль. Але не час розслаблятися, попереду завдання ІІІ етапу! Тож бажаємо нашій команді згуртованої та плідної праці, перемоги в усіх етапах. Хай щастить! До нових звершень і перемог!

Тетяна Недайборщ

Хештег-Мрафон з правил дорожнього руху

Хештег-Мрафон з правил дорожнього руху

Хештег-Мрафон з правил дорожнього руху

Хештег-Мрафон з правил дорожнього руху

Хештег-Мрафон з правил дорожнього руху

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.