Вівторок, 27 Вересня

GET 200 New – відмінна підготовка до іспитів.

21 трав. 2021

Інтернет-книгарня БУКЛЕТКА GET 200 New Edition for Ukraine

Якщо Вам необхідно якісно підготуватися до здачі ЗНО чи ДПА з англійської мови, тоді слід підібрати собі ефективний підручник для навчання. Інтернет книгарня зможе допомогти в даній ситуації, запропонувавши надзвичайно результативний посібник GET 200 New – https://www.bookletka.com/get-200-21000.html

Його ефективність доведена на практиці, про що заявляють найкращі педагоги України та низки країн світу де успішно використовуються даний підручник. Тиражуванням займається видавництво Macmillan, відоме своєю високоякісною навчальною літературою, особливо в плані вивчення англійської як іноземної мови. Головна ціль підручника – створити усі умови для успішної здачі старшокласниками Державної підсумкової атестації і Зовнішнього незалежного оцінювання.

GET 200 New – це оновлений посібник нової серії macmillan, складений з урахуванням новітньої методики викладання та уподобань сучасних учнів. Його інформативна складова надзвичайно актуальна і повністю відповідає сучасним реаліям освітнього процесу. також він в повній мірі відповідає вітчизняним методичним рекомендаціям, допущений до навчального процесу Міністерством освіти і науки України.  Матеріал книги розділено на два глобальних рівня в залежності від складності освітньої лінії. Наприклад, учні  загальноосвітніх закладів, освоюють базовий рівень знань, тому проходять 12 занять, а учні шкіл  поглибленим вивченням англійської мови повинні освоїти усі 16 занять.

Усі заняття доповнені лексико-граматичними вправами, які спеціально підібрані під відповідний рівень. Кожен рівень містить узагальнюючі розділи Revision та широкий вибір текстів, які складені з метою перевірки знань. Завдяки їм, вчитель може виявити прогалини в навчанні учня та оцінити якість засвоєної ним інформації із кожної окремо взятої теми.

Переваги get 200:

  • Вкрай актуальний лінгвокраїнознавчий матеріал. Він складений у відповідності до вимог сучасної освітньої програми.
  • Заняття які на 100% відповідають вимогам та формату ЗНО.
  • Наявність рекомендацій, які полегшують виконання вправ. Пропозиції дієвих стратегій для успішної реалізації завдань.
  • Добірка фраз та слів, які будуть корисними і неодмінно пригодяться у спілкуванні.
  • Розділи доповнені списком лексичних одиниць.
  • Наявність різножанрових текстів для аудіювання та читання.
  • Написання листа. Практична допомога в освоєнні техніки написання листа, що відбувається поступово в декілька етапів.
Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv[email protected]
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.