Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві сьогодні складають ЗНО з математики

28 трав. 2021 Світлана Семчук

До цього старт ЗНО взяло 21 травня, проте це було тестування з хімії та іноземних мов, участь в якому брали ті, які обирали ці предмети у якості  обов’язкових для ДПА у формі ЗНО.

Сьогодні випускники шкіл, профтехучилищ та інші, хто збирається вступати до вищих навчальних закладів, складають ЗНО з математики, яке є обов’язковим. У Бердичеві воно проходить на базі шести шкіл міста: №1, №4, №10, №12, №15 та №17.

Схвильовані, з документами та сподіваннями на те, що все пройде добре, учні почали збиратися біля навчальних закладів задовго до початку іспиту. Дітей з Ружина, Білилівки, Верхівні, Чуднова та інших ОТГ для складання ЗНО привезли автобусами.

Поки випускники спілкувалися один з одним та намагалися опанувати емоції, на вході до шкіл готували такий собі «пропускний пункт»: кожен з дітей, перш ніж потрапити в клас, мав пройти температурний скринінг. На перевірку стану здоров’я і документів було виділено трохи більше години: з 09.45 год. до 10.50 год.

Керівники шкіл, як і годиться, потурбувалися про забезпечення безпеки на пунктах тестування як для дітей, так і для педагогів. Мова йде і про дотримання дистанції, і про засоби індивідуального захисту. Слідкують за порядком та пильнують, аби не було ніяких правопорушень, працівники Бердичівського відділу поліції.

Як тільки прийшов час, перевіряльники у спеціальних одноразових медичних халатах, рукавичках, масках та щитках на обличчях після вимірювання температури в учнів почали пропускати їх до приміщення шкіл, направляючи до відповідних аудиторій на складання ЗНО, яке розпочнеться об 11.00 год. і триватиме 3 години. За цей час бердичівляни і мешканці району мають змогу продемонструвати свої знання з цього предмету за роки навчання у школі та докласти усіх зусиль, аби скласти тестування успішно.

Попередньо, виходячи із кількості зареєстрованих для проходження ЗНО, очікувалося на 1575 учасників. Проте точна кількість їх буде відома вже після закінчення тестування, коли в руках вже будуть готові списки. Адже учасники приходять до начального закладу, показують документи, що посвідчують особу, запрошення на ЗНО. З кількості тих, хто пройшов цю «перевірку», можна буде і дізнатися, чи всі зареєстровані учасники з’явилися складати ЗНО.

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

ЗНО з математики 2021

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.