Вівторок, 4 Жовтня

Маленькі школярі ЗОШ №5 Бердичева сьогодні «хімічили». Фото

Вже другий тиждень на базі загальноосвітніх шкіл міста діють літні табори, організація яких є багаторічною гарною традицією і дуже подобається маленьким бердичівлянам. До таких таборів щоденно у будні дні ходять учні початкових класів та іноді приєднуються і п’ятикласники, котрі хочуть весело, цікаво і різнобічно провести свій час літніх канікул. І найчастіше такої двотижневої активності, насиченості заходами школярам видається навіть мало, тим паче, що працює табір з 9-ї до 12-ї години. Ще б пак, самі педагоги зазначають, що час пролітає дуже швидко, проте діти не лише розважаються, а й дізнаються багато чого нового, поповнюють свої знання і з незабутніми враженнями йдуть по домівках.

Так можна сказати і про сьогоднішній день у пришкільному літньому таборі «Дружба» ЗОШ №5. В закладі кожного дня дітям організовують щось незвичайне і цікаве, адже педагоги готуються заздалегідь, складають план на час перебування дітей у таборі. Причому такі заходи тісно переплітаються з заходами, організованими управлінням освіти і науки. Про це журналісту розповіла керівник літнього табору цієї школи Марина Драган.


Так, школярі не лише беруть участь в активних іграх на свіжому повітрі на території навчального закладу, а й відвідують дитячу бібліотеку, «М-формацію», ЦПО «Разумкова», проходять тренування у дитячо-юнацькій спортивній школі. Деякі батьки наголошують на тому, що після відвідування спортивної школи їхні діти виявили бажання займатися спортом, обравши для себе той, що сподобався.


Під час роботи шкільного табору вчителі-предметники готують для дітей цікаві і пізнавальні уроки. Учні вивчали дорожні знаки і правила дорожнього руху, брали участь у "Дні українських традицій". Причому тут було навіть поєднано кілька предметів одразу – англійської мови, історії України, математики тощо. Діти дізнавалися багато нового про українську гривню, про атрибути козаків та навіть імпровізовано готували український борщ, обираючи для нього продукти і називаючи їх англійською мовою.


Вчора у таборі «Дружба» був День цікавої гри, проходив квест на території школи під назвою «Козацька Україна». А от сьогодні в захваті були не лише діти, а й дорослі, від того, що відбувалося у шкільному дворі. Зранку, традиційно, дітлахи робили зарядку, та ще й непросту, а під сучасну музику, з різними флеш-мобами. Оскільки діток у таборі налічується 56, їх поділили на 4 загони, тому деякі з них йдуть на екскурсію, а частина бере участь у підготовлених іграх чи уроках тут, на місці. На екскурсію сьогодні учні ходили в еколого-натуралістичне відділення ЦПО ім. Разумкова, а інші мали змогу спостерігати за хімічними дослідами.


Завдяки вчителю хімії діти побачили, як можна добути кисень, вуглекислий газ, як відбувається виверження вулкану, заглянути у мікроскоп. Різноманітні пробірки, скляночки, колби та реагенти настільки захопили увагу маленьких спостерігачів, що вони активно ділилися емоціями один з одним. Поруч на столику у дворі стояв глобус, лежали під склом зразки метеликів, карти з предмету «Я пізнаю світ» та різноманітні частинки порід, адже нині за програмою НУШ у початкових класах такі речі активно вивчають.


Оскільки час добігав до свого логічного завершення і учасники табору йшли по класах, аби перекусити і збиратися додому, то наостанок всі підбігали до столика із піском, адже піскотерапія завжди користується популярністю серед дітей, котрі із задоволенням створюють картини за його допомогою. А наступні дні на учасників літнього табору «Дружба» чекають нові ігри, нові заходи, нові знання та веселощі, підготовлені творчими, сучасними і креативними педагогами ЗОШ №5.

Druzhba 1 

Druzhba 2 

Druzhba 3 

Druzhba 4 

Druzhba 5 

Druzhba 6 

Druzhba 7 

Druzhba 8

Druzhba 9

Druzhba 10

Druzhba 11

Druzhba 12

Druzhba 13

Druzhba 14

Druzhba 15

Druzhba 16

Druzhba 17

Druzhba 18

Druzhba 19

Druzhba 20

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.