Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Новини Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2: літній таборе дозвілля «Merryland», до побачення…

15 черв. 2021 Вікторія Кучерява

Юні гімназисти вітались англійською, іспанською, польською та українською. Розповідали про яскраві моменти червневого відпочинку. А наприкінці концертної програми говорили: «До побачення, до наступного року…». У Бердичівській міській гуманітарній гімназії № 2 літній табір дозвілля «Merryland» завершив свою роботу…

Протягом майже півмісяця вихованці чотирьох загонів мовного табору створювали проєкти та презентували їх, змагалися в конкурсах, рухалися маршрутами квестів, занурювалися у захоплюючий світ ігор та вікторин, розгадували кросворди і реалізовували свої творчі можливості. А ще долучалися до челенджів, вирушали на екскурсії містом і вдосконалювали свої знання з іноземних мов. «Учні 5-8-х класів училися працювати в команді, знаходити вихід у нестандартних ситуаціях, – розповіла начальник табору дозвілля «Merryland», учитель початкових класів Тетяна Гаврилюк. – Заняття проходили у вигляді інтерактивних, настільних та командних ігор із використанням відео- та аудіоматеріалів. Основним завданням учителів іноземних мов було показати дітям інший, відмінний від шкільного, стиль навчання, де наголос робиться на практичній частині і знаннях, які можна застосовувати пізніше в різних сферах».

Кожен день був неповторним та веселим! Два тижні креативу, помноженого на жагу до пізнання, закінчились яскравим дійством «Talent Show». Команда вчителів іноземних мов Бердичівської МГГ № 2 на чолі з заступником директора з навчально-виховної роботи Наталією Баккалінською надихала гімназистів на цікаві ідеї та оригінальні виступи.

«The camp is over…» – розпочали свою програму вихованці табору і продовжили спілкування іспанською та польською. Співали, віршували і танцювали, згадуючи про справи буденні та святкові. Англійською декламували вірш «Стріла та пісня» Генрі Лонгфелло і демонстрували свої лінгвістичні та акторські здібності, зігравши сценку за мотивами «Аліси в Країні чудес» Льюїса Керролла. Найменші вихованці порадували композицією «Summer Sing». Інші знавці англійської виконали пісню про Великобританію та її символи. Зі сцени лунав реп польською мовою, звучали вірші іспанською, і викликав захоплення латиноамериканський танець «Ча-ча-ча». Всіх глядачів вразила акробатичним етюдом пластична Вікторія Паровик. Апофеозом програми стали композиція «Я – Українець» та флешмоб, який об’єднав гімназистів, учителів і вихователів літнього табору дозвілля «Merryland». Креативні педагоги-наставники: Наталія Протопопова, Світлана Галайчук, Надія Мінакова, Валентина Малиновська, Ольга Мельниченко, Ольга Кріковцова, Алла Гайдамаченко, Зінаїда Головатюк та Наталія Букавина – ще ті вигадники і таланти!

Учням та колегам подякувала за натхнення, навчання і спілкування начальник літнього табору дозвілля «Merryland» Тетяна Гаврилюк, побажавши гарного відпочинку, нових вражень і здоров’я. Гімназисти переконані: влітку варто ходити в улюблений навчальний заклад, тим більше, що «Merryland» – це і відпочинок, і нестандартні види діяльності, і чудовий настрій. Восьмикласниця Анастасія Ярошенко щороку приєднується до вихованців табору: «Отримую багато позитивних емоцій, подобається спілкуватися іноземною мовою з друзями та вчителями. I want to wish everyone happiness!». Маріана Камінська на заняттях у таборі відшліфовувала свої знання з англійської та іспанської мов: «Поєднання відпочинку і навчання згуртовує та допомагає долати мовний бар’єр. Мої рідні проживають в Іспанії. Була там не один раз… Знання іноземної полегшило спілкування з людьми. У таборі – доброзичлива атмосфера, партнерські відносини між педагогами та учнями. Мені сподобались різні екскурсії: у нас у Бердичеві є гарні місця. Цікавим було відвідування дитячо-юнацької спортивної школи ім. В. О. Лонського…».

За багаторічною традицією в останній день роботи табору дітлахів запрошують на частування смаколиками. Кухарі їдальні навчального закладу печуть пахучі пиріжки з вишнями та яблуками, які до вподоби гімназистам. У «Merryland» – це приємний завершальний акорд відпочинку…

Tabir1

Tabir2

Tabir3

Tabir4

Tabir5

Tabir6

Tabir7

Tabir8

Tabir9

Tabir10

Tabir11

Tabir12

Tabir13

Tabir14

Tabir15

Tabir16

Tabir17

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.