Випуск Бердичівської художньої школи - 2021. Фото — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Випуск Бердичівської художньої школи - 2021. Фото

Важливий і хвилюючий, але водночас радісний і довгоочікуваний день настав для учнів Бердичівської художньої школи, які після років навчання залишають стіни творчої домівки. Цьогоріч їх 31 – талановитих, полонених мистецтвом, налаштованих на подальший розвиток у цьому напрямку. Адже недарма викладачі художньої школи, як один, повторюють, що мистецтво супроводжуватиме їх протягом усього життя, навіть якщо зробиш вибір на користь зовсім іншої професії.

З такими словами на урочистому заході в Музеї історії Бердичева до випускників звернувся їхній викладач Микола Яцюк. Для прикладу навів своє життя і зазначив, що, вивчившись на біолога-хіміка і навіть пропрацювавши в школі вчителем, не зміг побороти потяг до мистецтва, брав участь у всіх можливих виставках і другу освіту здобув уже художню. Свої вміння чоловік передав уже 1500 випускникам художньої школи та 30 років присвятив себе керуванню цим закладом. А нині хлопцям і дівчатам, котрі отримували свідоцтва, наголошує у якості напутніх слів, що вони можуть за будь-якою інформацією, допомогою, інструкціями звертатися як до нього, так і до інших викладачів.


Валентин Кривінський, який цього дня також випускав своїх учнів у подальше самостійне творче життя, поздоровив і їх, і батьків із завершенням навчання у художній школі, побажав знайти свою дорогу в житті. Підтверджує, що знання і вміння, здобуті у цьому закладі, кожен буде носити із собою і нехай вони стануть великим плюсом в обранні майбутньої професії.


За словами директора Бердичівської художньої школи Ірини Ніколайчук, цей рік був непростим через карантинні обмеження. Але діти старалися, працювали і, що є великим плюсом, вони стали самостійними, відповідальними і сильними у своїх можливостях. Здоров’я, натхнення, щасливого творчого і пронести творчість через всі професії, ким би не стали, побажала випускникам керівник мистецького закладу та вручила їм свідоцтва.


А результати навчання у художній школі, набуті вміння, напрацювання, свій творчий погляд на буденні речі і фантазію тих, хто прощається з кращими роками навчання у, по суті, другій домівці, усі бажаючі можуть побачити у виставковій залі музею. Саме тут розміщені роботи цьогорічних випускників, яскраві, різнопланові, казкові і неймовірно гарні. Серед них – персональна виставка Лізи Хмельницької, яка екстерном закінчує школу, але демонструє неабиякий художній талант.


Попереду у цих хлопців та дівчат – новий світ, сповнений підкоренням нових вершин, здобуттям нових знань, втіленням власних ідей. А навчання у художній школі, як переконує Ольга Лакизюк, котра закінчила цей заклад 7 років тому, є лише початком творчості, майбутньої професії, фундаментом, на який потім накладаються усі майбутні знання. Головне – зробити правильний вибір.

vipusk hud1 shk

vipusk hud2 shk

vipusk hud3 shk

vipusk hud4 shk

vipusk hud5 shk

vipusk hud6 shk

vipusk hud7 shk

vipusk hud8 shk

vipusk hud9 shk

vipusk hud10 shk

vipusk hud11 shk

vipusk hud12 shk

vipusk hud14 shk

vipusk hud15 shk

vipusk hud16 shk

vipusk hud17 shk

vipusk hud18 shk

vipusk hud19 shk

vipusk hud20 shk

vipusk hud21 shk

vipusk hud22 shk

vipusk hud23 shk

vipusk hud24 shk

vipusk hud25 shk

vipusk hud26 shk

vipusk hud27 shk

vipusk hud28 shk

vipusk hud29 shk

vipusk hud30 shk

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.