57 дерев буде знищено при реконструкції скверу біля бердичівського Центру позашкілля — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

57 дерев буде знищено при реконструкції скверу біля бердичівського Центру позашкілля

 

Принаймні така кількість вказана в тендерній документації «Ремонтно-реставраційні роботи Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова по вул. Вінницька, 21 в м. Бердичеві», яка була нещодавно оприлюднена на майданчику «Прозоро». А якщо врахувати, що всього там сьогодні росте десь близько вісімдесяти дерев, то це означає, що залишать лише молоді деревцята, які вписуються в концепцію реконструкції.

 


Про реконструкцію цього скверу говорили вже давно, але саме під час відвідин Бердичева та будівлі колишнього будинку піонерів головою Верховної Ради Дмитром Разумковим було отримане запевнення, що з коштами нам допоможуть, був би проект та документація. Адже вже зо два десятки років бердичівський Центр позашкілля носить ім’я батька спікера, Олександра Разумкова, а його вихованці гордо іменують себе «разумковцями».

 


Тоді колишній міський голова Бердичева говорив, що документація ось-ось буде готова, але не так швидко в нас все робиться. Активним лобістом цього проекту став наш народний депутат Богдан Кицак, який місяць тому голосно заявив, що 10 мільйонів на початок реконструкції вже є. А днями було вже й оголошено тендер на роботи загальною вартість 27 мільйонів гривень.


Ці роботи включають як реконструкцію скверу, так і повний ремонт та реконструкцію столітньої будівлі колишньої міської думи Бердичева. І саме тому, що ця будівля історична, подейкують, що зовсім небагато фірм є на Житомирщині, які мають змогу проводити такі роботи. Хіба що у тендері візьмуть участь будівельники з інших регіонів країни.


Отже, 1 серпня – кінцевий термін подачі заявок на тендер , а 2 серпня – проведення аукціону, після якого ми й дізнаємось, хто буде освоювати бюджетних 27 мільйонів, з яких в наявності є лише третина.


Яка краса очікує бердичівлян після ремонту і реставрації, можна трохи зрозуміти з фотографій, представлених нижче. А щодо дерев, то, на жаль, багато з них на сьогодні вже дуже старі і небезпечні, тож будемо сподіватись, що тут виростуть ще кращі дерева і хоча б наші нащадки будуть ніжитись в їх прохолоді.

CPO8

CPO9

CPO10

CPO11

CPO112

"CPO813

"CPO814

"CPO815

"CPO816

"CPO817

"CPO818

"CPO819

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.