Понеділок, 3 Жовтня

У боротьбі за 27 мільйонів гривень ремонтних робіт в Бердичеві перемагає київська фірма

Хоча поки що її офіційно не визнано переможцем, але саме її заявка очікує рішення тендерного комітету Бердичівського управління освіти і науки.

 


Але про все по черзі. Ми вже розповідали, що найбільшим (точніше найдорожчим, виконаним за бюджетні гроші) будівельним об’єктом в Бердичеві буде реконструкція будівлі та прилеглого скверу Центру позашкільної освіти імені О. Разумкова.

 


Гроші на цю реконструкцію пообіцяв під час свого візиту до міста син того Разумкова, іменем якого названо позашкільний заклад, нинішній голова Верховної ради Дмитро Разумков. А депутат від нашого округу Богдан Кицак постарався, щоб спікер не забув свою обіцянку, і таки добився виділення місту 20 мільйонів гривень з 27 необхідних згідно з кошторисом.


Тендер на виконання цих робіт було оголошено 16 липня, а 2 серпня відбувся аукціон серед учасників, які подали заявки. Таких було троє: житомирські фірми «Артхаус» та «Елітбуд-1» (перша в Бердичеві ремонтувала театр, а друга мала би будувати очисні споруди) та київська фірма «Класика комфорту». Саме вона запропонувала найменшу ціну за виконання робіт, передбачених проектом, і зараз очікує рішення.


Хоча в Бердичеві ця фірма ще нічого не будувала, але в Києві, та й в дуже багатьох містах і селах України, будувала і ремонтувала чимало. За даними аналітичних порталів за останні два роки вона «освоїла» більш ніж півмільярда гривень з бюджетів різних рівнів.


В проекті договору термін виконання робіт з реконструкції будівлі та скверу складає 15 місяців за умови безперебійного фінансування. Будемо сподіватись, що перебоїв не буде, і вже через рік в Бердичеві з’явиться місце не менш гарне, ніж театр, а діти, які туди будуть приходити, зростатимуть в атмосфері краси та гармонії.

Tender1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.