Народний депутат Богдан Кицак побажав старшокласникам бердичівської першої школи побільше подорожей — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Народний депутат Богдан Кицак побажав старшокласникам бердичівської першої школи побільше подорожей

Його однопартієць та друг, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, виступаючи на першому дзвонику першої школи, теж побажав випускникам побільше подорожей.

 


Але чи збудуться ці побажання, коли останніми роками все менше і менше вчителів хочуть брати на себе організаційні клопоти по влаштуванню екскурсійних поїздок, не кажучи вже про туристичні походи.

 


Лише за умови, коли в класі збираються кілька суперактивних батьків, які все організовують, а вчительку беруть для годиться, тільки тоді в соцмережах з’являються фото зі спільної подорожі однокласників. Цим літом вдалось побачити лише кілька таких фотосесій учнів Гришковецької гімназії та 4-ї школи, про які постараємось розповісти згодом детальніше. Сьогодні фантастикою звучать розповіді батьків чи бабусь бердичівських школярів, як вони з учителями в гірські походи ходили чи на поїзді їздили в Ленінград та Москву.


Ну, це лише один штрих, який мені особисто видався цікавим у гарних виступах гостей на скромному «першому дзвонику» першої школи. А загалом, свято, на якому зібрались учні та батьки тільки початкових класів, було яскравим і в той же час затишним. Святково одягнені школярі, радісні вчителі, схвильовані батьки - словом, все як і мало би бути 1 вересня.


В школі лише нещодавно розпочався серйозний ремонт, і чи не буде він заважати навчальному процесу, буде зрозуміло вже незабаром.


P.S. Автомобілями батьків лише учнів початкових класів була заставлена вся вулиця з обох боків на метрів триста. Що було б, якби була спільна лінійка, навіть важко представити.

1shkola1

1shkola2

1shkola3

1shkola4

1shkola5

1shkola6

1shkola7

1shkola8

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.