В Скаківці, що на Бердичівщині, вперше 1 вересня не прозвучав шкільний дзвінок — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

В Скаківці, що на Бердичівщині, вперше 1 вересня не прозвучав шкільний дзвінок

Велика світла школа, збудована всього тридцять років тому, в цьому навчальному році не відкрила свої двері для школярів.


Розмови про її «оптимізацію» точились вже багато років, адже, дітей в селі стало зовсім мало і класи були напівпорожніми.


Районне начальство не хотіло брати відповідальність за закриття школи, тому й тягнуло її до останнього. Нова об’єднана громада все ж змушена була піти на цей крок, бо навчання одного учня тут було дорожчим, ніж в престижному столичному університеті.


В частині приміщення залишився працювати дитячий садок, тож дитячі голоси на шкільному подвір’ї лунатимуть і надалі. Так само непорожнім, може бути і спортзал, адже тут завжди було людно вечорами.


А може трохи-потрохи і придумають чим зайняти таку гарну будівлю...

skakivka1

skakivka2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.