У бердичівському спортивному ліцеї додалось 20 вихованців — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

У бердичівському спортивному ліцеї додалось 20 вихованців

Про це з гордістю повідомила директор ліцею Лариса Тарнапольська на урочистій лінійці 1 вересня.

 


Лише в минулому році було відкрито цей освітньо-спортивний заклад на базі колишньої Бердичівської школи-інтернату. Повна назва – Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю (БЛІСП). В перший рік роботи тут навчалось 130 учнів, а в цьому році їх стало вже 150.

 


Урочиста лінійка була запланована на 12.00 не в стінах ліцею, а на міському стадіоні, напевно, щоб підкреслити, що спорт тут нині на головному місці. Хоча ще до лінійки вранці в інтернаті вже вирувало життя, адже сюди з’їхались учні з усієї Житомирської області і навіть з сусідніх областей. Вони писали заяви на поселення в гуртожиток, батьки теж цікавились умовами проживання, навчання та тренування.


О 12.00 на стадіоні вже стояли на газоні футбольного поля вишикувані вихованці у білих футболках, а трибуни зайняли їх батьки, родичі та знайомі. Але їм довелося чимало чекати, поки до стадіону доїдуть запрошені гості, у яких 1 вересня був дуже напружений графік.


Буквально на кілька хвилин запізнився міський голова Сергій Орлюк, але навіть після цього церемонію не стали розпочинати. Батьки говорили між собою, що, напевно, чекають когось з області (адже ліцей має обласне підпорядкування) і турбувались за своїх дітей, які в тоненьких футболках стояли в прохолодну погоду без руху. І лише через півгодини від запланованого часу, після того, як до гостей доєднався народний депутат Богдан Кицак, зазвучали святкові фанфари.


По черзі гості заходу говорили полум’яні промови, а учасники танцювального колективу Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, сидячи на біговій доріжці, чекали їх завершення. І лише потім під запальну музику мали змогу зігрітись, виконуючи спортивний танець.


Запалені в кінці церемонії різнокольорові файєри стали символом майбутніх перемог вихованців ліцею, про які говорив чи не кожний з виступаючих.


P.S. На сайті ліцею до цього часу висять оголошення про наявність вакансій лікаря, методиста з виховної роботи і вчителів зарубіжної літератури та інформатики. Може, хтось шукає роботу...

licey1

licey2

licey3

licey4

licey5

licey6

licey7

licey8

licey9

licey10

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.