Середа, 29 Березня

Учні 1-4 класів шкіл Бердичева безкоштовно їздитимуть у маршрутках на навчання

Не встигло трохи стихнути, але не зникнути, бурхливе обговорення бердичівлянами у соціальних мережах підвищення вартості проїзду у міських маршрутках, як темою для висловлення думок, запитань, суперечок стала інформація про безкоштовний проїзд у транспорті учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Зазначаючи, що прийнято відповідний закон, батьки почали висловлювати своє обурення, чому всі мовчать і чому перевізники не в курсі, що це дійсно можливо за умови отримання учнівських квитків. Ті, у свою чергу, повинна видати дітям школа, в якій вони навчаються.


У коментарях під дописами деякі бердичівляни повідомили, що їхнім дітям такі квитки вже видали. У перерахованому списку відмітились НВК №10, ЗОШ №1, НВК №4, СЗОШ №17, ЗОШ №5, СЗОШ №7. Щоправда, деякі школи самі придбали і безкоштовно роздали, а в деяких школах батьки самостійно їх купували.


Під час наради міського голови з очільниками освітніх профспілок, яка проходила цього тижня, міський голова Сергій Орлюк зазначав, що найближчим часом дане питання буде вирішено і стосуватиметься цей безкоштовний проїзд учнів початкових класів лише навчального тижня.


Вже у четвер під час зустрічі з перевізниками, яка була запланована з метою обговорити і внести зміни в графіки руху маршруток, зафіксувати їхню кількість та відкоригувати маршрутну сітку, забравши непотрібні маршрути, підняли і це питання. Перевізники погодилися возити учнів 1-4 класів безкоштовно у навчальні дні при пред’явленні учнівського квитка.


Як розповіла начальник відділу освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко, такі квитки, як і кілька років тому, є синього кольору. В них кожна школа має прописати дані про дитину, вказати школу, клас, вклеїти фото учня. А для тих учнів, котрі навчаються у другу зміну і повертаються додому з навчання до 18-ї години, обов’язково потрібно в учнівському квитку зробити помітку – І чи ІІ зміна.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.