Понеділок, 3 Жовтня

Книга-бестселер «Гаррі Поттер і Таємна Кімната»: де купити в інтернеті

13 вер. 2021

Якщо ви не любите читати, значить досі ви ще просто не знайшли «своєї» книги. Цікавої, захопливої, інтригуючої – твору улюбленого жанру. Таким для багатьох дорослих і дітей стала серія романів, що вийшла з-під пера англійської письменниці Джоан Роулінг. Вже після того, як перші пригоди Гаррі Поттера та його друзів вийшли друком, у книги та у самих героїв знайшлися тисячі прихильників, котрі прагнули продовження першої загадкової та магічної історії про філософський камінь. Довго чекати цього не довелось і вже за рік була представлена друга книга «Гаррі Поттер і Таємна Кімната», після якої почалась справжня «поттеріана» - цілковите захоплення світу пригодами звичайного незвичного юного чарівника.

Особливості другої книги з серії романів про Гаррі Поттера

Potter1На нову книжку чекали усі – вишиковувались в чергу перед магазинами, до яких мали вперше привезти роман, ті, хто міг, відвідував авторські презентації у своїх містах, прагнули підписати у неї свій примірник і якнайшвидше відправитись додому – читати. Поглинати кожне слово, а потім обговорювати прочитане з однодумцями, слідкувати, як той чи інший момент виглядатиме у кіно. А тоді розуміти, що книга – це окремий вимір. Вона не обмежує кадром чи змальованим у стрічці персонажем, а дає уяві цілковиту свободу, що є величезною перевагою надрукованого від екранізованого.

Сьогодні сага про Гаррі Поттера миттєво зникає з полиць магазинів, тож потрібно витратити купу часу, аби дізнатись, що приховує у собі ота незрозуміла таємна кімната, про яку йдеться у заголовку другого видання. Тоді як в інтернет-магазині book-ye.com.ua можна одразу побачити, чи є потрібна частина роману в наявності чи немає. Онлайн книгарня пропонує читачам величезний вибір різної літератури зарубіжних та українських авторів – світових бестселерів та вартих уваги новинок. Є серед них і «Гаррі Поттер і Таємна Кімната», тому, якщо ви шукаєте гарний подарунок для прихильника, варто зазирнути до «Книгарня «Є» та оформити замовлення на її придбання.

Як змінився Хогвардс та які перипетії у його стінах чекатимуть на вже другокурсників – усі ці та інші таємниці аркуш за аркушем буде відкривати для себе читач «поттеріани». А секретів в історії багато – спільних загадок і того, що окремо приховує кожен із тих, хто опиняється під підозрою у скоєнні лихого. Хто такі полукровки, чому саме на них чекає небезпека у школі та що або хто криється за дверима кімнати потаємного приміщення.

Фільм, казка чи реальність від Джоан Роулінг: де купити книгу онлайн

Екранізація книги про таємну кімнату стала найкасовішим фільмом 2002 року та ще довго не сходила з ТОП-чартів бажаних для перегляду кінострічок. Хтось скаже - казка? Можливо! Але не в класичному розумінні поняття. Маги, чарівники, загадки, одвічна боротьба добра і зла – усе це є в історіях від Джоан Роулінг. Однак вони не здаються зовсім нереалістичними, тому «тримають» читача в напрузі до останнього моменту. Складається враження, що усе це відбувається в наш час, але приховано від очей звичайних людей. І те, яким буде наше завтра, залежить від того, на чиїй стороні буде правда та вищі сили.

Якщо ви – прихильник романів всесвітньовідомої англійської письменниці, але досі не маєте у своїй домашній бібліотеці власної серії із 8 книг – купити книги можна в інтернет-магазині «Книгарня «Є».

Перевагами такого придбання є те, що:Potter2

  • ви не витрачаєте зайвий час на пошуки примірника в офлайн магазинах;
  • ціна вказана на сайті – про неї не потрібно окремо запитувати;
  • тут же, на сторінці, є відгуки інших читачів;
  • розміщена інформація про твір та про його автора;
  • опубліковані коментарі;
  • є місце особливій думці, яку може написати кожен бажаючий і прочитати охочий.

На book-ye.com.ua постійно проходять різні акції, під час яких можна придбати книжки по гарній ціні та наповнити свій дім затишком, творчістю, додати +1 ідею до цікавого проведення вечору. Тим паче, що за вікном – осінь. Попереду тривалі холоди, зігріти під час яких здатен плед, чай та книга улюбленого автора, придбана в інтернет-книгарні та доставлена вам прямо додому або у найближче поштове відділення – куди вам буде зручніше.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: [email protected]mail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.