Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Всі садочки та школи Бердичева у "жовтій" зоні працюватимуть у звичному режимі

Від четверга, 23 жовтня, вся Україна загалом і Бердичів зокрема переходять у «жовту» зону карантину, а це означає що діятимуть нові карантинні обмеження. Найбільше бердичівлян хвилює питання роботи шкіл та дитячих садочків міста, адже безумовно всі хочуть, аби діти отримували знання не вдома дистанційно, а в навчальних закладах, а вихованців дитсадків не у всіх батьків є з ким залишити вдома.

Відповідно до внесених Кабінетом Міністрів України змін до Постанови №1236 навчальні заклади у «жовтій» зоні працюватимуть за умови не менше 80% вакцинованих педагогів. Як працюватимуть школи та садочки Бердичева і який відсоток вакцинованих педагогічних працівників у них, дізнавалися в начальниці відділу освіти і науки Бердичівської міської ради Валентини Адаменко.


У 80%, як зазначила Валентина Адаменко, також входять ті педагоги, які перехворіли на коронавірус не більше 180 днів тому і мають відповідну довідку про це. А також до роботи будуть допущені освітяни, які робитимуть раз в 3 дні ПРЛ-тести, причому за власні кошти.


На рахунок нашого міста начальниця відділу освіти і науки розповіла, що усі школи та усі дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі, так як 80 і більше відсотків педагогів вакциновані. Ще зранку під питанням були ЗОШ №7 та садочки №17 і №28. Але в цих закладах мали відбутися педагогічні наради, на яких повинні були вирішити, як працюватимуть, врахувавши і кількість вакцинованих, і кількість тих, хто перехворів та може працювати. У другій половині дня вже офіційно підтвердили, що працюють всі заклади освіти.


Поки що невідомо, як працюватиме ДЮСШ, адже там немає 80% вакцинованих педагогів. Але в них раніше було 10 хворих. А тому вони, якщо перехворіли не більше, аніж 180 днів тому, можуть працювати.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.