П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Які бердичівські школи з понеділка працюватимуть у повноцінному режимі

«Дистанційка», як нині її вже звично називають, знову стала формою навчання для школярів 5-11 класів Бердичева з приходом «червоної» зони епідемічної небезпеки. До дитячих садочків та початкових класів маленькі бердичівляни ходять, адже це дозволено Постановою. А от педагогам та вихователям нині доводиться несолодко, бо їхня робота у закладі освіти безпосередньо залежить від вакцинації.

Тих працівників освіти, котрі відмовляються вакцинуватися, відстороняють від роботи. Це стосується і вихователів у ДНЗ, і вчителів, причому навіть у дистанцій формі навчання.

За інформацією, наданою журналісту газети «РІО-Бердичів» заступницею начальника управління освіти і науки Світланою Басюк, в системі шкіл міста працює 1116 працівників і 9 з них наразі відсторонені від роботи через відсутність повного курсу вакцинації.
У дитячих садочках Бердичева кількість працівників складає 698 осіб, 8 з яких відсторонили від роботи з дітьми. А зі 110 працівників Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова відсторонено 4 особи.


На рахунок форми навчання учнів 5-11 класів бердичівських шкіл з наступного понеділка Світлана Басюк повідомила, що до БМЛ №15 та Скраглівської школи, у яких 100% вакцинованих працівників освіти і які не навчаються дистанційно, приєднається ще одна школа.

Це СЗОШ №7, працівники якої майже виконали план по вакцинації. Майже тому, що сьогодні чи завтра ще 1 працівник має робити другою дозою щеплення і донести директору школи довідку, щоб з понеділка цей навчальний заклад працював у повноцінному режимі.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.