Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівські школи активно переходять на очне навчання: хто вже вийшов, а хто - планує

Позаминулого тижня ми повідомляли про те, що до двох загальноосвітніх навчальних закладів – БМЛ №15 та Скраглівської гімназії, які найпершими почали працювати у повноцінному режимі, з 15 листопада повинна приєднатися СЗОШ №7.

Саме у ці школи на навчання вийшли учні 5-11 класів, а початкова школа, нагадаємо, працювала і працює без змін.


Вже з сьогоднішнього дня, 22 листопада, з дистанційного навчання на так зване очне перейшли ще кілька шкіл. Про те, які саме, розповіла журналісту «РІО-Бердичів» заступниця начальника управління освіти і науки Світлана Басюк. Це НВК №10, НВК №4, а також ЗОШ №11 та ЗОШ №12.


Крім того, з вівторка, 23 листопада, зможуть відвідувати гуртки вихованці ЦПО ім. О. Разумкова. Всі необхідні для повноцінної роботи документи про вакцинацію педагоги принесли.


За словами Світлани Басюк, планують з 24 листопада працювати у звичному режимі СЗОШ №1 та на навчання вийдуть учні 5-11 класів БМГГ №2. А з 25 листопада – СЗОШ №8. Наразі ще розглядають питання виходу на очне навчання учнів 5-11 класів ЗОК №14 та ЗОШ №5. Від дирекції цих навчальних закладів управління освіти і науки чекає відповідні документи.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.