Бердичів отримав 85 ноутбуків для вчителів. Фото — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Бердичів отримав 85 ноутбуків для вчителів. Фото

У приміщенні оновленої сучасної Гришковецької гімназії сьогодні зібралися керівники шкіл та вчителі 8-ми громад Бердичівського району, аби взяти участь у приємній місії – отримання ноутбуків за державною програмою «Ноутбук кожному вчителеві».

Вручав їх головам громад голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, який разом із заступниками завітав до бердичівського краю, а також народний депутат України Богдан Кицак.


В актовій залі голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова ще раз розповіла про те, як було оновлено їхню гімназію, за ініціативи та сприяння кого це було зроблено та подякувала і голові ОДА, і народному депутату. Голова громади також поділилася гарною новиною про те, що співпраця і реалізація проектів продовжується і наразі це будівництво багатофункціонального спортивного комплексу вартістю у більше 7 мільйонів гривень.


Що ж до основної мети зібрання, то Віталій Бунечко зазначив, що це ще одна можливість показати синергію в дії, партнерство з громадами. На Житомирщині 59 громад долучилися до державної програми «Ноутбук кожному вчителю». І сьогодні 8 громад Бердичівщини першими отримали таку техніку для вчителів. Це Андрушівська, Вчорайшенська, Червоненська, Бердичівська, Гришковецька, Семенівська, Краснопільська і Ружинська територіальні громади. Це перші ноутбуки із загальної кількості у 2700, запланованих за цією програмою для громад нашої області.


Для Бердичівського району цього разу надали 267 штук з першої партії, а буде ще друга партія і на зекономлені кошти також обіцяють купити ще комп’ютери. Вартість одного ноутбука становить 17 тисяч 210 гривень і було вказано, що на кожному вдалося зекономити близько 3 тисяч гривень. За словами, голови Житомирської ОДА, ці ноутбуки є вкрай важливими для комфорту вчителя, для освітнього процесу, для розвитку дітей.


Богдан Кицак у своєму виступі наголосив на тому, що дійсно приємним є той факт, що саме з Бердичівського району розпочато процес передачі ноутбуків вчителям. Оскільки сучасний світ дуже стрімко інформаційно розвивається, змушені розвиватися швидко та оперативно і вчителі. А для швидкої адаптації до сучасних вимог, як зазначив народний депутат, якраз і потрібна сучасна техніка. Тому дуже чудово, що Міністерство освіти і науки України запровадило таку програму, виділило кошти і в швидкому режимі завдяки Житомирській ОДА зуміло реалізувати програму, придбати ноутбуки.


Щоправда є такі громади, які не отримали ноутбуки, і причиною цьому стала неможливість співфінансування громади. Адже, як розповіла начальник управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко, громада повинна була внести співфінансування у розмірі 30%. Бердичів долучився до цієї програми, було виділено з міського бюджету потрібну суму коштів, і наша громада отримала найбільшу кількість ноутбуків – 85 штук. Ще 3 з наступної партії будуть передані вчителям Скраглівки.

noutbuki 1

noutbuki2

noutbuki3

noutbuki4

noutbuki5

noutbuki6

noutbuki7

noutbuki8

noutbuki9

noutbuki10

noutbuki11

noutbuki12

noutbuki13

noutbuki14

noutbuki15

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.