Вівторок, 4 Жовтня

Благодійники вручили подяку начальниці управління освіти і науки Бердичівської міської ради

У четвер наприкінці робочого дня відбулося позачергове засідання сесії Бердичівської міської ради, на якому депутати розглянули та підтримали 6 проектів рішень. Символічним стало те, що це була шістнадцята позачергова сесія 16 грудня і ще й на 16-ту годину.

Але перед початком розгляду порядку денного до трибуни вийшли директор благодійної організації «Відкрите серце» Петро Залізний та керівник благодійного фонду «Оберіг – 26» Ірина Піскун, аби виконати приємну і почесну місію нагородження.

Перш за все представники капелансько-волонтерської організації висловили щирі слова подяки усім депутатам міської ради та усім жителям Бердичева, хто так активно допомагав і продовжує допомагати нашим захисникам, які боронять кордони нашої країни.

Окремі слова подяки від виступаючих прозвучали усім директорам шкіл, вчителям та вихователям, а також батькам і дітям за неодноразове збирання різного роду допомоги для того, аби і наші захисники, і діти, які живуть там, у зоні бойових дій відчули підтримку. А також там, де стоїть 26 артилерійська бригада, в містах і селах військовослужбовці допомагають людям, які того потребують.

Після цих слів Ірина Піскун та Петро Залізний запросили до трибуни начальницю управління освіти і науки Валентину Адаменко і під оплески присутніх подякували їй за те, що управління, школи, садочки завжди відгукуються на прохання допомоги і завжди долучаються до акцій та різного роду заходів, результати яких у вигляді зібраних подарунків тощо прямують на схід України. Також начальницю управління освіти і науки нагородили відзнакою «30 років Незалежності України» і, звісно ж, квітами.

У свою чергу Валентина Адаменко зазначила, що та частинка тепла, що йде від дітей і їхніх батьків для наших хлопців повинна всім вертатися сторицею, бо наші хлопці бережуть кодон і мир. І всі, як один, хочуть, аби в країні панував мир, всі живими та здоровими повернулися до своїх домівок і щоб ні одна мама і ні одна жінка більше не вдягали траурну хустину. А благодійним організаціям вона подякувала за роботу і підтримку.

blgodiynik 1

blgodiynik 1

blgodiynik 1

blgodiynik 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.