Ким можна працювати після медичного коледжу — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Ким можна працювати після медичного коледжу

28 груд. 2021

Медичний коледж – це можливість для учнів 9-11 отримати спеціальну освіту. Після його закінчення можна починати працювати або продовжити навчання в вищому навчальному закладі відразу з другого курсу. 

Для учнів 11 класів необхідно подати результати ЗНО з таких предметів:

 • Українська мова та література;
 • Біологія

Учні 9 класів вступають до коледжу за результатами вступних іспитів:

 • Українська мова;
 • Хімія або біологія (в залежності від обраної спеціальності).

Куди піти навчатися або кращі медичні коледжі України

 • Херсонський медичний коледж

Навчальний заклад знаходиться в м.Херсон і приймає на навчання учнів 9-11 класів. Учні 9х класів проходять конкурсний відбір (іспити), випускники 11х класів вступають за результатами ЗНО. Вартість навчання складає від 17000 грн. до 28980. Навчальний процес здійснюється в двох формах: денній та заочній.

 • Миколаївський базовий медичний коледж.

Заклад знаходиться в м. Миколаєві та готує за такими спеціальностями:

 1. Медична сестра;
 2. Фельдшер;
 3. Санітарний фельдшер;
 4. Акушер;
 5. Фармацевт;
 6. Зубний технік.

Для вступу учням 9х необхідно скласти вступні іспити, випускники 11х класів можуть на вибір представити результати ЗНО або скласти вступні іспити. В коледжі є три форми навчання: денна, вечірня та заочна. Вартість за рік навчання складає від 13300 грн. до 22400 грн.

 • Бердянський медичний коледж.

Для вступу в навчальний заклад потрібно подати інформацію про базову середню освіту або повну середню освіту (результати ЗНО). В коледжі можна навчатися очно та заочно. Вартість за рік навчання складає від 13395 грн. до 31497 грн.

Працевлаштування після закінчення коледжу

Рівень знань, які надають абітурієнтам медичні училища, дозволяє вступити одразу на 2й курс медичного університету (на той напрямок, який вивчали в медичному коледжі)або іти працювати до медичного закладу.

Після закінчення коледжу можна працювати в державних чи приватних медичних закладах за спеціальностями:

 • Медична сестра/брат – це молодший медичний персонал, який робить різні медичні маніпуляції та допомагає лікарям під час оперативних втручань. Середня зарплата медичної сестри/брата складає 6500 грн. в місяць.
 • Фельдшер – це фахівець, який надає першу медичну допомогу пацієнтам. Він може працювати в бригаді швидкої допомоги, хірургії, педіатрії, терапії. Середня зарплатня складає від 9000 грн. в місяць до 14000 грн. в місяць.
 • Зубний технік – співпрацює з ортодонтом і займається виготовленням зубних протезів та моделей для них, ремонтом зубних протезів. Середня заробітна плата від 9000 грн. в місяць до 37000 грн. в місяць.

Випускники медичних коледжів можуть одразу йти працювати або отримати вищу медичну освіту. Вступити до ВИШу можна відразу на другий курс, що значно скоротить час навчання. До того ж випускники медичних коледжів більш підготовлені для навчання та практичних занять.

Відео

bazar 800


 • asenposlugi1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.