Вівторок, 30 Трв

В освітніх закладах Бердичева і району проведено «Місячник знань дітьми правил безпечної життєдіяльності»

28 груд. 2021 Сергій БУЛАК

З метою активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування дітей, навчання дітей дошкільного віку та учнів правилам безпечної поведінки в житті, а також розширення знань про пожежно-рятувальну службу «101» у загальноосвітніх та дошкільних закладах міста Бердичева та Бердичівського району протягом листопада та грудня місяця 2021 року проведено «Місячник знань дітьми правил безпечної життєдіяльності».

Відповідно до плану у навчальних закладах міста та району проведено виховні години, бесіди про основні правила поведінки у побуті, при експлуатації побутових приладів, під час користування транспортом, безпеки на водних об’єктах, у лісі та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Учні писали диктанти, перекази на тему:«Правила безпеки життєдіяльності». Для вивчення правил безпечної поведінки проведено вікторини, інтелектуально-розважальні ігри. Протягом місячника проведено конкурс на кращий малюнок та роботу декоративно-прикладної творчості.


В навчальних закладах до вивчення дітьми правил безпеки життєдіяльності залучалися представники ДСНС, дітям організовано екскурсії до пожежної частини.

Провідний інспектор Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомиській області Сергій БУЛАК

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.