Четвер, 26 Трв

Через вірусну інфекцію у Бердичеві закрито кілька класів у школах

Учні кількох класів шкіл Бердичева навчаються цього тижня дистанційно.

Таку інформацію почули батьки дітей, котрі до школи ходять і останні новини навчального закладу знають.

Чи правда це і де саме навчальні класи закриті, а також яка причина переходу на «дистанційку», дізнавалися у начальниці відділу освіти і науки Валентини Адаменко.

Виявляється, що, дійсно, у двох загальноосвітніх навчальних закладах кілька класів навчаються вдома. Причиною цьому є хвиля вірусної інфекції, яка нині спостерігається серед дітей, та й дорослих також. В клас на уроки приходить по 8-9-10 учнів. І тому розпорядженням по школах, аби не допустити розповсюдження інфекції, до кінця цього тижня 2 класи в Навчально-виховному комплексі №4 та 1 клас у Спеціалізованій загальноосвітній школі №17 навчаються дистанційно.


Валентина Адаменко додала, що в інших класах та в інших школах учні також хворіють, але відсутніх не так багато, тому навчальний процес проходить в звичному режиму. Захворюваність дітей спостерігається і в дитячих садочках міста.


Окрім того, переведено на дистанційне навчання 1 клас в Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2. Тут на коронавірусну інфекцію захворіла дитина.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.