Вівторок, 17 Трв

На дистанційне навчання переходять бердичівські школярі

Минулого тижня ми вже повідомляли про те, у школах міста спостерігається ріст захворюваності на вірусну інфекцію дітей. Тому до навчальних закладів на уроки ходила набагато менша кількість учнів, аніж зазвичай.

Тоді начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко зазначала, що у двох школах було закрито загалом 3 класи. Точніше їх було переведено на дистанційне навчання. Ще в одній школі був 1 клас переведений на дистанційне навчання через виявлений випадок ковіду серед дітей.

Валентина Адаменко також тоді додала, що очікується підвищення кількості хворих дітей і тому на дистанційне навчання може піти ще не один клас. Аж ось від тих же таки дітей, які ходять до школи, стало відомо, що їх на два тижні відправляють навчатися вдома «онлайн». Таку інформацію учням повідомили вчителі.


Попередньо відомо, що вдома навчатися діти будуть з 27 січня по 11 лютого. Але поки ще не відомо, чи це стосується усіх без винятку шкіл. Сьогодні о 14-й годині в міській раді відбудеться засідання комісії, на якій це питання будуть розглядати та приймати відповідне рішення.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.