Вівторок, 17 Трв

Тисячі на ГРВІ та десятки на COVID-19 хворих школярів виявлено у Бердичеві

І на ці ж захворювання так само хворіють і працівники шкіл міста, причому кожного дня цифра серед дітей та дорослих лишень збільшується. Про це на сьогоднішньому засіданні комісії з ТЕБ та НС, скликаному у терміновому порядку, доповідала начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко.

khvoriditu 1

 

За словами виступаючої, минулого тижня загальна картина була набагато кращою і на дистанційне навчання перейшли лише кілька класів, проте прогнозовано на цьому тижні кількість хворих у школах почала стрімко зростати. Саме тому і було прийняте рішення скликати комісію і прийняти рішення, щоб перервати ланцюг захворюваності та розвести дитячі колективи по домівках.


Управління освіти і науки щодня проводять моніторинг відвідування учнями закладів освіти. Особливо активно відповідні таблиці заповнюють кожного дня у зв’язку з тим, що, крім ГРВІ, є ще й коронавірусна інфекція, а тому потрібно контролювати ситуацію.


Ще минулої п’ятниці хворих на COVID-19 дітей у школах було 10, а працівників – 14. Вже у понеділок ці цифри змінилися: хворих на COVID-19 дітей стало 35 і працівників – 18, а кількість хворих на ГРВІ – 642 дитини і 104 працівників. На дистанційне навчання у зв’язку з хворобами було переведено 47 класів, з яких 35 класів – через коронавірусну інфекцію.


У вівторок, 25 січня, цифри знову збільшилися: 55 дітей і 24 працівники школи – хворі на COVID-19, 1976 дітей і 136 працівників – хворі на ГРВІ. На дистанційному навчанні вже було 56 класів, з яких 40 – через коронавірусну інфекцію.


Сьогодні з самого ранку за дорученням міського голови Сергія Орлюка управління освіти і науки проводило аналіз захворюваності і відвідування шкіл. Картина виглядає наступним чином: на COVID-19 загалом захворіли 64 школярі, з яких 18 дітей є учнями 1-4 класів, та 30 працівників, але ще 12 працівників сьогодні пішли робити тестування. На ГРВІ станом на сьогодні кількість хворих налічує 2059 дітей та 150 працівників. На дистанційне навчання сьогодні переведено 68 класів загальноосвітніх шкіл міста.


По дитячим садочкам ситуація краща. Можливо, як зазначила Валентина Адаменко, це тому, що тут всі діти майже однакового віку. На ковід таких діток хворіє 4, а працівників садочків – 20. Дітей, які хворіють і не відвідують садочки, налічується 444, а працівників, які не приступили до роботи і знаходяться на лікарняному, - 70.


З метою недопущення зростання кількості хворих дітей та працівників було прийнято рішення перевести на дистанційне навчання учнів 1-11 класів як загальноосвітніх шкіл міста, так і закладів позашкільної освіти на період з 27 січня по 11 лютого. Дитячі садочки працюють, а у разі, якщо в групі виявлено хвору на COVID-19 дитину, то цю групу закривають.

khvoriditu 2

khvoriditu 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.