Неділя, 29 Січня

Як отримати освіту в Америці та що для цього потрібно знати

18 лют. 2022

Освіта була і залишається тим стартом, який допомагає досягнути поставлених цілей та реалізувати себе у професії, разом з тим і у житті. На щастя, ті часи, коли люди навчалися тільки заради диплома, лишилися в минулому і фразу «потрібен папірець» стосовно завершення вишу майбутні студенти використовують все рідше. Молоді потрібні знання, і часто вони прагнуть здобувати їх закордоном. Тим паче ,що сьогодні це реально і доступно. Зокрема, особливою популярністю користуються вищі навчальні заклади США.

Що робити та до кого звертатись, якщо вирішили навчатись в Америці

До karandash.ua/ua/countries/us/ все частіше звертаються за допомогою бажаючі отримати саме американську освіту. Саме це перше звернення для багатьох вже стало початком відліку їх блискучої майбутньої кар’єри як спеціаліста у обраній галузі. Жодних вікових обмежень для охочих навчатися немає, тож спробувати свої сили і подати документи до обраного навчального закладу може кожен. Єдина відмінність – перелік документів. Ті, хто йде зі шкільної лави, надають атестат про середню освіту, а ті котрі уже мають спеціальну, яким було присвоєно кваліфікацію бакалавра – відповідний диплом. Тобто, якщо ви вирішили кардинально змінити своє життя і повернути його на 180 градусів, інструментом для чого обрали навчання в США, тоді час діяти.

Тим паче, що зробити перший крок у обраному напрямку, допомогти визначитися із напрямком та зрозуміти усі нюанси підготовчого процесу допоможуть фахівці Кarandash. Дана компанія вже близько десяти років успішно займається влаштуванням студентів до закордонних вишів, супроводжуючи їх від вступу і до отримання диплому, якщо це потрібно. Серед послуг, що їх можна отримати тут, не лише навчання у ВНЗ чи коледжах, а й освіта для школярів, мовні курси для дорослих, дитячі канікули в Європі та можливість відвідування дітьми літніх таборів. Акредитація у Кarandash відповідна (Quality English, ARCCOMS, EAQA), що є наслідком постійного руху та заданого на розвиток вектору її співробітників, постійній їх участі у різноманітних конференціях (BBSN, NABSW) та масштабних світових виставок, таких як ICEF, Study World, Alphe Conferences тощо. Тож, якщо є бажання розвиватися і рухатися уперед, тоді слід почати саме з візиту до агенції, котра дійсно знає, що і як потрібно робити, аби результат перевершив очікування.

navchanna v ameryci3

Однак, слід розуміти, що тут вам зададуть правильний вектор руху, окреслять різні можливі варіанти навчання, проінформують щодо вартості освіти, оплати за навчання, отримання візи і т.д. Далі – справа за вами. Адже окрім бажання навчатися є ще декілька обов’язкових факторів, без яких вступити до американського вишу неможливо. Це наявність вищезгаданої освіти та знання англійської мови на належному рівні - IELTS/TOEFL. Остання має бути підтверджена документально – отриманим сертифікатом.
ВНЗ Америки: до приватного чи державного вишу піти навчатись українцям?

Відмінною рисою освіти в США є те, що чіткого поділу на приватні чи державні у країні немає. Так, у нас, багато людей бояться іти до приватних університетів чи коледжів, так як турбуються про те, що ті просто можуть зникнути за відсутності фінансування або виданий ними диплом не відповідає потрібному зразку і при прийомі на роботу, наприклад, можуть зіграти не на користь людини із дипломом приватного вишу.

В Америці такого немає, а всю різницю між закладами освіти складає форма їх фінансування. Державні університети утримує держава. Приватні існують за рахунок фондів, левову частку витрат покривають пожертвування, також до бюджету закладу відноситься плата за навчання студентів. Вчитись в Америці недешево, однак, якщо ви отримуватимете стипендію, ці витрати вдасться значно скоротити. Безкоштовних факультетів тут немає.

Незважаючи на це, молодь прагне до рейтингових ВНЗ Америки, потрапити до яких – мрія багатьох людей по усьому світу. До них відносять найстаріші штатівські навчальні заклади Ліги Плюща – відомі Прінстон чи Йель. Останні, до речі, є приватними. Вони максимально оснащені технічно, виклад матеріалу здійснюється кращими професорами та викладацьким складом.

Віза в Америку на навчання

На період навчання студентам в США надається віза зразка F1 (вона дозволяє проводити трансфер між університетами). Максимальний термін, на який вона видається – 3 роки. У окремих випадках її можуть продовжити ще на 2 роки.

Однак, отримати її можна лише при навчальному навантаженні не менше 20 годин на робочий тиждень.

Розраховувати на візу на навчання можна не лише здобувачам вищої освіти, а й тим, хто збирається стати студентом коледжу чи планує покращити свій рівень знань англійської мови на довготривалих профільних курсах. Також F1 підійде для відвідувачів академічних підготовчих програм.

Значні переваги візи для студентів в тому, що вона дозволяє їм працевлаштовуватись на роботу у цей час. Відповідно до неї, можна працювати до 20 годин протягом 7 днів в навчальний період, і до 40 годин – на час канікул.

Види програм та документи для навчання

Хотілось би сказати, що для навчання потрібно мати лише бажання, однак, будьмо реалістами, його одного не вистачить. Потрібно мати, як мінімум, атестат чи диплом, сертифікат про достатній рівень володіння англійською, резюме та мотиваційний лист. Окремо, пройти конкурсні іспити в обраному університеті, тестування або співбесіду, іноді – спеціальну підготовку.

navchanna v ameryci 2

Види програм у ВНЗ Сполучених Штатів Америки різні:

 • підготовча;
 • бакалаврат;
 • магістратура;
 • докторантура;
 • МВА.

Що обрати – кожен вирішує для себе, згідно з своїми потребами, вподобаннями, можливостями. Найпопулярнішими напрямами навчання, як показує практика, є інженерні спеціальності, бізнес, дизайн, комунікації, медична сфера.

На сайті karandash.ua можна відфільтрувати освіту в Америці за наступними характеристиками:

 • наявність/відсутність стипендії;
 • країна;
 • мова навчання;
 • проживання від університету чи ні;
 • тип закладу;
 • програма;
 • місто;
 • напрямок.

Отримати консультацію стосовно цікавого вам напрямку чи інших характеристик можна подавши заявку на порталі через опцію «зв’яжіться зі мною». Якщо цікаво – перейдіть за посиланням та зробіть свій вибір правильно і професійно.

navchanna v ameryci1

Відео

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.