Роздрукувати цю сторінку

Переваги навчання за кордоном та що потрібно робити, щоб вступити до іноземного вузу

23 лют. 2022

Іноземна освіта – перший крок для побудови успішної кар’єри. Програми навчання за кордоном для студентів націлені на формування якісних знань, практичних навичок та відповідають вимогам ринку праці. Це дозволить знайти хорошу роботу практично в будь-якій країні.

Підготовка для вступу до іноземного вузу

Навчання за кордоном – престижне та цікаве, а також не легке. Підготовка для вступу до іноземного вузу – також достатньо складний і довготривалий процес. Що потрібно робити, щоб отримати освіту за кордоном?

  • Навчання за кордономТвердо вирішити для себе, чи будете навчатись в іншій країні. Цей варіант продовження навчання дуже привабливий, але потребує серйозного обмірковування та дій.
  • Визначитись з країною та університетом, в якому будете навчатись.
  • Навчальний процес здебільшого ведеться на англійській мові або на мові держави, в якій ви будете перебувати. Для вступу в іноземний вуз потрібний сертифікат, який підтвердить рівень володіння мовою. Тобто потрібно відвідувати курси іноземної мови.
  • Вибрати програму навчання. Їх дуже велика кількість: піврічні, на повний навчальний рік, короткі літні. Заявки на програми навчання необхідно подавати заздалегідь, в основному за 6-9 місяців.
  • Визначитись з фінансовим питанням. Навіть якщо студент буде здобувати освіту за кордоном безкоштовно, він повинен буде оплачувати проживання, харчування, купувати необхідні речі. Всі ці питання необхідно з’ясувати заздалегідь.

Чим вигідне навчання за кордоном?

Основні переваги навчання за кордоном це:

  • Високий рівень підготовки та якісні знання. Методика навчання іноземних вузів направлена не тільки на теоретичні знання, але й надає можливість студентам самостійно навчатись, виконуючи практичні завдання та проекти. Це дозволяє зробити навчання за кордоном максимально ефективним.
  • Широкий вибір спеціальностей. Університети за кордоном швидко розвиваються, тому можуть запропонувати навчатись в новітніх напрямках - нанотехнології, нейробіологія, підприємництво та інші.
  • Сучасне технічне оснащення учбових закладів – новітні лабораторії, комп’ютерні кабінети, доступ до кращих бібліотек світу.
  • Перспективи. Отримати диплом міжнародного зразка дозволить отримати хорошу вакансію у великій компанії та жити в будь-якому бажаному місці.
  • Вивчення іноземних мов та закріплення їх на практиці, завдяки щоденному спілкуванню. Ознайомлення з новою культурою.

Основні аспекти навчання в різних країнах світу

Популярними на сьогодні напрямками для навчання є університети Великобританії, Німеччини, Польщі, Канади, США. Але розглянемо основні аспекти навчання в різних країнах.

Канада. В країні діє спрощена система вступу для іноземних студентів, диплом визнається в усіх країнах світу. Гарне ставлення для студентів, можливе працевлаштування на неповний робочий день.

Англія. Дуже престижні університети, широкий вибір навчальних програм. Після отримання диплому легко знайти роботу. Але навчання тут душе дорого коштує.

Польща. Діє спрощена система вступу, до того ж двічі на рік. Навчання викладається на польській та англійських мовах. Вартість навчання не набагато вище, ніж в Україні. Польські дипломи визнаються в країнах Європи.

Нідерланди. Тут готують гарних спеціалістів в сфері ІТ та підприємництва. Навчальний процес проходить англійською мовою. Після отримання диплому, можна перебувати в країні 1 рік для працевлаштування.