Вівторок, 4 Жовтня

Спрощене ЗНО у 2022 році: чого чекати абітурієнтам

25 бер. 2022 РІО-Бердичів

Про те, що через війну в Україні зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч пройде за новою спрощеною системою, стало відомо вчора, 24 березня. Державної підсумкової атестації та вступних іспитів не буде зовсім – через бойові дії вони скасовані. Законопроект про це ухвалила Верховна Рада України (№7132).

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Такі міри є вимушеними і діятимуть вони лише у 2022 році. Як саме проходитиме зарахування студентів до вишів, наразі достеменно невідомо – над алгоритмом наразі працює Міністерство освіти та науки України. Попередньо йдеться про мультипредметний тест в онлайн-режимі (українська мова, історія України та математика). Пройде тестування в липні, обов’язково – на безпечній для молоді локації. Розглядають можливість його проведення при посольствах і консульствах України на території інших держав. Проте поки це не є остаточним рішенням і як на ділі пройде ЗНО з усіма нюансами, буде відомо згодом.

Незмінним залишається те, що проведення тестування буде здійснювати Український центр оцінювання якості освіти. Після того, як МОН в деталях розробить процедуру проведення кампанії ЗНО-2022, її буде затверджено Кабміном та оголошено про те, як українські випускники можуть вступити до ВНЗ, до яких планували.

 

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.