Вівторок, 4 Жовтня

Одна чергова група працює в садочку Бердичева

06 квіт. 2022 Світлана Семчук

Хоча, як зазначила заступниця начальниці Управління освіти і науки Бердичівської міської ради Світлана Басюк, при більшій кількості дітей можуть відкрити чергові групи і в інших садочках.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Для цього батькам потрібно звертатися безпосередньо до управління освіти і науки. Умова перебування дитини в такій групі – якщо обоє батьків працюють і дитину немає ким залишити.


Наразі чергова група короткотривалого перебування працює у дитячому навчальному закладі №28. Харчування немає, а тому батькам потрібно давати дітям щось для перекусу. Нині у цій черговій групі нараховують 7 дітей, а завтра, як зазначила Світлана Басюк, має бути вже 10.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.