Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Шляхи підвищення продуктивності навчання у польських ВНЗ

11 квіт. 2022

Останнім часом поняття продуктивності стало одним з ключових при вимірюванні ефективності будь-якої діяльності. Навчання у вищому навчальному закладі закладає підвалини для подальшої роботи та розвитку кар’єри. Якщо продуктивність навчального процесу буде високою, то і результат не змусить себе чекати. В польських ВНЗ це має велику роль, тому розкриємо детальніше шляхи підвищення продуктивності навчання.

Вибір робочого місця для навчання

Якщо ви вже плануєте навчання в польщі для українців, то бажано відразу визначитись зі зручними для вас місцями для отримання знань та виконання завдань. Зрозуміло, що більшість роботи в університеті є самостійною і місце має значення:

  1. Вдома - багато кому це найкращий варіант, тому що безкоштовний, зручний, можна змінити позу, відійти і відпочити. Це так, якщо ви не проживаєте у гуртожитку, де постійно розмови та гул. В такому випадку може відчуватись дискомфорт.
  2. Бібліотека - зараз це місце більш символічне, оскільки паперові варіанти книг давно замінені на електронні. І все ж при більшості польських ВНЗ є бібліотека з місцями для розташування та оснащена комп’ютерами. Тут завжди тиха та сприятлива атмосфера.
  3. Кафе та інші місця - потрібно враховувати доречність розкладання в цьому місці своїх паперів та інших знарядь навчання, але якщо нікому це не доставляє диском.

Терміни та розподіл часу

Щоб мати успіх у будь-якій справі, потрібно навчитись ставити певні дедлайни для завдань та виоконувати їх. Так ви зможете ефективно використовувати час та встигати все. 

Допомагає в плануванні заведення планера в паперовому вигляді або використання його електронних варіантів. Також ставлячи галочки навпроти виконаних завдань ви будете відчувати радість від виконання завдання і гордість за себе.

Відпочинок студентів в польських ВНЗ

Зазвичай навчання у ВНЗ Польщі триває до 3 години дня, після чого студент має час на самопідготовку та свої справи. Не варто весь час витрачати на навчання, тому що навпаки знизить вашу ефективність. Краще робити перерви кожні 1,5 - 2 години по 30хв. Таким чином, організм матиме час на відновлення.

Нагороди за виконану роботу

Людині завжди простіше виконувати якусь роботу, знаючи, що після цього вона отримає бонус. Це може бути банальна смачна їжа, може прогулянка ввечері, якась невелика покупка або будь-що взагалі, що ви зможете придумати. Це є стимулом не тільки швидше, але і якісніше виконати завдання.

Заповнення конспектів чи заведення нотаток?

Конспекти в більшості європейських країн вже не користуються популярністю і викладачі не вимагають їх ведення. Потрібно вміти виділяти основне з великого потоку інформації і його записувати. Таким чином формуються нотатки та економиться час студента. Головне вести їх так, щоб потім зрозуміти про що йде мова. Також можна використовувати електронні носії для створення нотаток, багато кому це видається зручнішим, отож можна вести їх.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.