Вівторок, 17 Трв

«Першачків» до бердичівських шкіл можна реєструвати онлайн

Хоча, як зазначила начальник управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко, набір діток до перших класів загальноосвітніх шкіл міста розпочався ще у мирний час, батьки подавали заяви і вже починали формувати класи. Проте війна внесла свої корективи в усі сфери і освіта не стала виключенням.

Наразі такі заяви для вступу першокласників до шкіл можна подати в онлайн-форматі завдяки «Електронній реєстрації в заклади загальної середньої освіти». А на рахунок документів, то їх потім можна буде принести до обраних освітніх закладів.


Такий варіант зручний для тих, хто у зв’язку з подіями виїхав з міста чи навіть з країни. Батькам потрібно зареєструватися на сайті, вибрати навчальний заклад з поданого переліку та створити заявку. У разі, якщо у такий спосіб не вдалося створити заяву, батьки можуть звертатися безпосередньо до освітнього закладу.

Документи прийматимуть до 15 липня, однак, за словами Валентини Адаменко, навіть після цього терміну, якщо з якихось причин батьки не встигли з подачею документів, дитину все рівно приймуть до школи

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.