Вівторок, 17 Трв

Шість садочків повноцінно працюватимуть у Бердичеві з наступного тижня

До цього, нагадаємо, працювали лише 2 такі заклади і не у повному режимі, а по одній-дві групи короткотривалого перебування. Формували їх на основі заяв батьків, якщо в сім’ї обоє працюють і дитину немає з ким залишити.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Оскільки кількість заяв значно збільшилася, виникла потреба у роботі ще кількох дитячих садочків у місті. Про це журналісту розповіла начальниця управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко.


З вівторка, 17 травня, відкриються ще 4 ДНЗ і в сукупності їх працюватиме вже 6. Причому мова вже не йде про кілька груп короткотривалого перебування. Працюватимуть вони повноцінно, в повному режимі, з харчуванням дітей. Ще один дошкільний заклад відкриється з 23 травня.


Заяви приймають від батьків, перевага надається переселенцям і тим, в кого в родині обоє батьків працюють. Як зазначила Валентина Адаменко, батьки звертаються, можна в телефонному режимі, до завідуючої дитсадка, куди ходила їхня дитина. Якщо цей садочок ще не відкривається, то завідуюча називає ті, які працюють, і батьки обирають, зазвичай той, який ближче до дому чи роботи. Потім вона дзвонить завідуючій обраного батьками закладу і дізнається про наявність місць.


Варто додати, що дітки тимчасово будуть переведені, а в їхніх дитсадках місця за ними зберігатимуться. Ті, чия дитина вперше йде до дитсадка, обирають той, який знаходиться в їхньому районі, і дізнаються, чи працює він.


Наостанок начальниця управління освіти і науки додала, що все залежить від нинішньої ситуації в країні, від воєнного стану. В подальшому, якщо все буде добре і заяви від батьків і надалі надходитимуть, запрацюють й інші дошкільні навчальні заклади.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.