П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Чи вистачить бомбосховищ в бердичівських школах, щоб почати новий навчальний рік

24 трав. 2022 РІО-Бердичів

Сьогодні в міністерстві освіти оголосили, що зараз вже іде підготовка до наступного навчального року, і головним критерієм, за яким будуть відкривати школи для звичного «очного» навчання буде наявність у навчальному закладі підготовлених укриттів.

В Бердичівському управління освіти і науки розповіли, що офіційної вказівки щодо цього ще не отримували, але наявність і оснащеність укриттів звичайно ж перевіряли ще до початку війни.

На жаль, сказати, що в усіх школах є укриття, які відповідають всім нормативам і здатні розмістити весь списочний склад школи не можна, але були розроблені плани, де мають ховатись учні і вчителі всіх навчальних закладів. Десь, - це укриття в школі, а десь – укриття в сусідніх установах чи підприємствах. Силами вчителів та вихователів багато сховищ були очищені. відремонтовані чи перероблені з овочесховищ. А в деяких дитсадках, силами колективу та батьків в підвалах зроблено так гарно і затишно, що діти навіть не хочуть звідти виходити.

Але якщо нормативним документом дозволять лише навчання у школах з обладнаними укриттями, тоді скоріш за все доведеться відкривати новий навчальний рік знову дистанційно.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.