П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичівській гімназії № 2 завершили навчальний рік

Звичайно, це не було традиційне свято останнього дзвоника, адже часи нині не ті, щоб щось святкувати. Але й не зібрати випускників та їх батьків для напутнього слова теж було б нелогічним.

 Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Саме тому сьогодні біля гімназії провели патріотичну годину, присвячену закінченню навчального року, де більше говорили і співали про Україну та її боротьбу з рашистською ордою.


Хвилиною мовчання згадали тут випускника гімназії 2014 року Ярослава Косюченка, який тиждень тому героїчно загинув, захищаючи незалежність України та свободу українців.


За ініціативою родини випускника Георгія Демби одинадцятикласники посадили в дворі школи декоративні кущі вейгели та блакитні ялинки, які будуть нагадувати майбутнім гімназистам про цей непростий рік і цей незвичний випуск.

2shkola1

2shkola2

2shkola3

2shkola4

2shkola5

2shkola6

2shkola7

2shkola8

 

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.