П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У ритмі серця: на випускному надії та перемоги ЦПО ім. О. Разумкова м. Бердичева

16 черв. 2022 Вікторія Кучерява

Під відкритим небом пройшов випускний–2022 Центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова – закладу, який має неповторне творче обличчя і серце, відкрите дітям. П’ятнадцятого червня у зеленому просторі на території відділення еколого-натуралістичного напряму вітали  обдарованих і креативних разумковців, котрі отримали документи про позашкільну освіту.   

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Літня подія, наповнена щирими емоціями, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та світлими мріями, – важлива й незабутня в житті Центру. «Цей вечір проходить у непростий час. Проте особлива сама атмосфера зустрічі на лоні природи, особливий кожний наш випускник, – хвилюючись, привітала учасників святкового дійства директор ЦПО ім. О. Разумкова Олена Боровська. – У 2009-му році багато хто з наших вихованців переступив поріг Центру і дійшов із нами до 2022-го… Випускники, ви – неймовірні, активні, ерудовані та небайдужі до всього. Разом із вами завжди буде наша любов. Віримо: у вас усе вийде! Дякуємо батькам, які довірили нам найдорожче, дякуємо нашим друзям за постійну підтримку. Разом ми здолаємо всі випробування, разом ми йдемо до Перемоги».

Анастасія Мельник, Петро Петрук і Вячеслав Гайдай, талановите й вишукане тріо вихованців зразкового театрального гуртка «Трамвайчик» (керівник – Валентина Ратушинська), завдавали тон усій програмі вечора, стверджуючи: «Ми, українці, – сильна, незламна та мудра нація, яка навіть у дні війни не втрачає свій дух, життєвий оптимізм та віру в Перемогу» . Зіркових випускників 2022-го року зустріли гучними оплесками. На екрані – кадри творчого життя вчорашніх гуртківців, їх фотографії і прекрасні миті, які не повторити… Для випускників – цей яскравий вечір, зітканий із різнобарв’я слів та емоцій, квіти і ліричні рядки, яким не вмістити всіх почуттів. За колосальну працю, креатив та цікаві проєкти, безліч успіхів і досягнень дякував великій родині разумковців голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк: «Переповнює гордість за наших дітей, які у час випробувань квітують творчістю, ініціативністю і допитливістю. Ви – найкращі!»

Свої вітання колективу та вихованцям Центру позашкілля адресував секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда: «ЦПО – це не просто освітній заклад, тут примножуються національні традиції і збагачується наша культура». На імпровізованому сценічному майданчику з’являлися улюблені творчі колективи: звучали пісні, які дарували відомий усім «Старий рояль» (керівник – В’ячеслав Поплавський) та зразковий театр пісні «Краплинки» (керівник – Олена Вялова, акомпаніатор – Ольга Морозова), і заряджали енергією хореографічні композиції від зразкових «Яринки» (керівник – Жанна Кабанчук), «О-ля-ля» (керівник – Ірина Думинська) та «Шакті» (керівник – Тетяна Захарчук).

Помічниця народного депутата України Богдана Кицака Олександра Ремінна, «справжній друг і частинка колективу ЦПО» (як відгукнулася Олена Боровська) та депутатка Житомирської обласної ради Людмила Кицак назвали Центр концентрацією краси й творчості: «Ви робите важливу справу – підтримуєте українську культуру, розвиваєте і плекаєте таланти, творите майбутнє, заради чого воюють наші захисники». Народна обраниця пообіцяла: як би не було важко в умовах  воєнного стану, ремонт центрального корпусу ЦПО буде закінчено, а на території відділення еколого-натуралістичного напряму встановлять сцену.

Цього року у ЦПО ім. О. Разумкова 42 випускника отримали документи про позашкільну освіту, і 24 з них – із відзнакою. Нескінченно вдячна всім педагогам, які вкладають частинку душі в кожного вихованця, Аріна Лохман – колишній президент об’єднання разумковців «Нове покоління». Дівчина прийшла до Центру позашкілля у три з половиною роки і стала його сяючою «краплинкою» та яскравою «колібрі»: «Я мала можливість розвиватися не лише у царині музики і руху, а й брати участь у розробці різних проєктів, в театралізованих постановках та проведенні майстер-класів – тобто, розвиватися всебічно. І 13 років у ЦПО – це безцінний досвід на все життя. Сьогодні отримала свідоцтво про позашкільну освіту. Але все одно буду приходити до улюбленого закладу та долучатися до творчих подій».

Щороку педагоги Центру проводжають своїх випускників у доросле життя, і щороку звучать зворушливі слова й теплі побажання. Нині викладачі натхненним співом висловлювали любов до своїх вихованців, захоплення їх досягненнями і віру в краще майбутнє: «Все буде добре для кожного з нас, все буде добре – настане наш час». Окрема, велика подяка – найріднішим людям гуртківців, їх батькам, за розуміння, допомогу, співпрацю та партнерство. А вони зверталися з повагою і вдячністю до справжніх професіоналів, котрі надихали, турбувалися, здійснювали мрії та вселяли впевненість. Від імені всіх випускників, переможців численних обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів, Аріна Лохман, Дар’я Мазур та Даріна Складанюк зізнавалися, що творчість для них – сенс життя, що вони пишаються ім’ям «разумковець», а їх викладачі – найкращі!

Щемливі миті свята залишаться в пам’яті, і в серцях звучатимуть та озиватимуться світлою музикою і зворушливими спогадами слова Гімну ЦПО: «А Центр позашкілля – наш другий помічник, у розмаїтті світу – надійний провідник…» У добру путь, випускники–2022, пишіть нові, неповторні сторінки життя… Мирного вам неба, сонячного настрою і щасливого завтра…

TsPOvip2022 1

TsPOvip2022 2

TsPOvip2022 3

TsPOvip2022 4

TsPOvip2022 5

TsPOvip2022 6

TsPOvip2022 7

TsPOvip2022 8

TsPOvip2022 9

TsPOvip2022 10

TsPOvip2022 11

TsPOvip2022 12

TsPOvip2022 13

TsPOvip2022 14

TsPOvip2022 15

TsPOvip2022 16

TsPOvip2022 17

TsPOvip2022 18

TsPOvip2022 19

TsPOvip2022 20

TsPOvip2022 21

TsPOvip2022 22

TsPOvip2022 23

TsPOvip2022 24

TsPOvip2022 25

TsPOvip2022 26

TsPOvip2022 27

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.