П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві пролунав останній дзвоник для випускників шкіл

20 черв. 2022 РІО-Бердичів

Цьогоріч їх у Бердичівській громаді 1200 (дев’яті і одинадцяті класи), 60 з яких - завершили школу з золотими медалями. Незважаючи на те, що останні роки видались надважкими для усіх нас, а, зокрема, для освітян - учасників навчального процесу – навчитись взаємодіяти і досягати результатів за умов пандемії та воєнного часу ми вчимось жити далі і потроху встановлюємо втрачений звичний ритм життя.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Тож у п’ятницю, 17 червня, традиційно у першій школі, яка носить ім’я Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка - молоді, красиві, перспективні її учні дякували за роки навчання своїй Альма-матері та вчителям. Урочисто, під вишитими рушниками, вони крокували на шкільне подвір’я, а разом із тим – у доросле життя у супроводі своїх наставників - вчителів.

Чи не кожне вітальне слово цього дня починалось з подяки ЗСУ, які захищають Україну і завдяки яким нині дзвоник у школах таки пролунав. На жаль, не у всіх, не по всій території країни, але віримо, що це вперше і востаннє. Задля цього зараз під обстрілами в найгарячіших точках на сході українські військові крок за кроком звільняють нашу землю від окупантів, на жаль, іноді ціною власного життя.

Юні випускники з не по віку дорослими очима як певно ніколи досі щиро і від душі співали Гімн України та схиляли голови у скорботі за полеглими – за тими, завдяки кому вони сьогодні мають змогу будувати плани на майбутнє і на знак їх пам’яті та вічної шани обов’язково відбудують та відновлять усе те, що зруйновано ворогом.

Вони – надія України. Їм усе під силу, тож усе вдасться. Про це говорили у своєму слові усі виступаючі: директор СЗОШ №1 ім. Т.Г. Шевченка Ірина Тонкошкура, начальниця управління освіти і науки міської ради Валентина Адаменко, міський голова Бердичева Сергій Орлюк, вчителі, батьки. На жаль, нинішньому поколінню довелося дізнатися про війну не лише з підручників. Цього не змінити. Однак та єдність, та любов до України, яка сьогодні живе у їхніх серцях – це вже складова нашої омріяної Перемоги. А Перемога – буде. І її відзначать вальсом, як у цей день на шкільному подвір’ї, а ще – запустивши у небо голубів – провісників миру, що і зробили випускники Першої - 2022.

Фото з Офіційного сайту Бердичева

dzvonyk1 

dzvonyk2 

dzvonyk3 

dzvonyk4 

dzvonyk5 

dzvonyk6 

dzvonyk7 

dzvonyk8 

dzvonyk9 

dzvonyk10 

dzvonyk11 

dzvonyk12 

dzvonyk13 

dzvonyk14 

dzvonyk15 

dzvonyk16 

dzvonyk17 

dzvonyk18 

dzvonyk19 

dzvonyk20 

dzvonyk21 

dzvonyk22 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.