Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві припиняє діяльність прийомна сім’я

Припиняє функціонування прийомна сім’я подружжя бердичівлян, про що було повідомлено сьогодні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Таке рішення виникло на основі заяв, поданих двома вихованками.


У заявах вони повідомляють про вихід зі складу сім’ї у зв’язку з досягненням повноліття та закінченням навчання. Крім того, і саме подружжя написало заяви, відповідно до яких і припиняється функціонування прийомної сім’ї. Дію укладеного між виконавчим комітетом Бердичівської міської ради та прийомними батьками договору буде припинено.


Виходячи з вищезазначеного, управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради припиняє призначення і виплату державної соціальної допомоги на осіб із категорії дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення прийомному батькові.


Члени виконкому позитивно проголосували за даний проєкт рішення, тому попереднє рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 22.11.2017 «Про взяття на облік та продовження функціонування прийомної сім’ї», визнано таким, що втратило чинність.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.