Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Батьки бердичівських школярів допомагають підготувати сховища та укриття

Так, на сторінці 11 школи у Фейсбук нещодавно адміністрація закладу розповіла про допомогу бітьків та висловила їм щиру подяку.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

«Під час воєнних дій головним пріоритетом є забезпечення безпеки дітей та співробітників навчальних закладів, які беруть участь в освітньому процесі.

Однією з обов’язкових умов для того, щоб у закладі 1 вересня розпочалося навчання є облаштування укриття. Перед початком навчального року заклади освіти міста будуть перевірені спеціальними комісіями, які складуть акти готовності.

Наша гімназія теж готується до початку навчального року. 16 липня розпочався процес облаштування найпростішого укриття, в якому активну участь взяли батьківська громада, педагогічні працівники та випускники гімназії, а саме: батьки Цвик А. (2-А кл.), Сироїд О. (1-А кл.) і Сироїд М. (5-Акл.), Фамілярської С. (5-А кл.), Довгаля В. (5-А кл.), Тетерчука Д. (5-А кл.), П’ятківської О. (8-Б кл.), Азімова К. (6-А кл.), Івасюк К. (6-Акл.) і Івасюк М. (1 кл.), Нікіфорова Н. (6-Б кл.), Петричук І. (7-Б кл.), Колотніцького В. (7-Б кл.); педагоги Кашперук І.П., Лойко Л.Є., Астапюк І.М., Ковальчук В.М., Фурсова А.М., Биченко Л.А., Вакулюк О.В.; випускники гімназії Биченко Д., Солопчук А., Фамілярський Д.

Щира подяка батькові Гумінської Злати (учениці 2-А класу), який забезпечив необхідними матеріалами і обладнанням для облаштування укриття, та батькові Садовських Еллади та Аміни ( 5-Б і 9-Б кл.), який надав електротехнічні матеріали для монтажу електропроводки.

Адміністрація та колектив гімназії вдячні всім за активну співпрацю та розуміння.

Сподіваємось на подальшу підтримку у вирішенні питань безпечного освітнього середовища в закладі.»

 batki1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.