П'ятниця, 30 Вересня

Дитячі садочки Бердичева отримають від лікарні ігрові набори раннього розвитку

Про це розповіла на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради начальниця управління освіти і науки Валентина Адаменко.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Бердичівській міській лікарні надійшла гуманітарна допомога у вигляді прекрасних ігрових наборів раннього розвитку для дітей. Ці набори коштують майже 32 тисячі гривень і вони, як було зазначено, є доцільними для діток, які є вихованцями дитячих садочків.


Оскільки лікарня не потребує цих ігрових наборів, головний лікар міської лікарні Анатолій Сова вирішив безоплатно передати їх управлінню освіти і науки. Ці набори йшли по накладній, без договору. Але, за словами Валентини Адаменко, зрозуміло, що керівнику медичного закладу буде спокійніше, якщо ця передача буде здійснена відповідно до рішення виконавчого комітету.


Управління освіти і науки зобов’язується поставити ці ігрові набори на свій баланс і передати в дошкільні навчальні заклади, аби ними могли користуватися діти. Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали даний проект рішення.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.