П'ятниця, 30 Вересня

Коли у бердичівських школярів будуть канікули

Новий навчальний рік тільки-но розпочався і школярі майже тиждень, як прямують щоранку до навчальних закладів.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Після дистанційного навчання, яке і так стало новою формою здобуття учнями освіти з появою пандемії коронавірусу, повномасштабне вторгнення росії знову внесло корективи у навчальний процес. За весняні місяці і літні канікули маленькі та юні бердичівляни скучили школою і вчителями, однокласниками і друзями, за тим веселим часом, який тут можна провести у навчанні, спілкуванні та відпочинку.


Звісно, не всі діти навчаються очно. Таких, нагадаємо, відповідно до поданих батьками заяв, налічується 72%. Однак канікули стосуються і тих школярів, котрі здобувають знання очно, і тих, котрі навчаються дистанційно чи за сімейною формою або екстернатом.

Графік таких канікул уже є і для інформування бердичівлян, як школярів, так і батьків, його надала начальниця управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко. В порівнянні з минулими роками він дещо змінився і тепер учні відпочиватимуть один тиждень восени і по два тижні взимку та навесні:


7-13 листопада
2-8 січня
13-19 лютого
27-31 березня
8-14 травня.


Начальниця управління освіти і науки також додала, що не варто виключати і епідеміологічний сезон, в тому числі і коронавірусну інфекцію. Тоді потрібно буде переставляти чи змінювати графік канікул. Попередньо відомо, що навчальний рік 2022-2023 триватиме до 16 червня.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.