Четвер, 8 Грудня

Вчителі в школу, викладачі в коледж та хореограф у сільський клуб – такі нині вакансії на Бердичівщині

Серед вакансій Бердичівського міського центру зайнятості останні кілька років переважали вакансії робітничих спеціальностей, а для людей з вищою освітою, зазвичай не було що запропонувати.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Та сьогодні, заглянувши до стенду з переліком вакансій, з подивом дізнався, що на постійну роботу в школу потрібен вчитель початкових класів, а на тимчасову, на заміну мобілізованому до збройних сил, вчитель фізкультури.

Педагогічними кадрами раніше завжди займалось управління освіти і майже завжди в них був чималий список «запасних», тобто людей з педагогічною освітою, які шукають роботу в галузі. Вже з липня місяця щороку свіжі випускники педагогічних вишів приходили, залишали свої координати, передзвонювали і чекали на добру звістку.

Але, як пояснила журналісту начальник управління освіти, віднедавна кадровою роботою займається кожна школа самостійно, і вони повинні подавати офіційну заявку до служби зайнятості, навіть якщо вже заздалегідь знають майбутнього кандидата на посаду.

Дійсно, проблема, з якою освіта майже ніколи раніше не стикалась, сьогодні є. Багато вчителів виїхали за кордон, і до останнього сподівались, що навчання буде дистанційним, та вони зможуть звідти проводити заняття. І зараз від них немає ні заяв про відпустку за власний рахунок, ні заяв про звільнення, а навчальний процес потрібно проводити.

Та ще більше заявок в центрі зайнятості на викладачів фахових коледжів і училищ. Так, багатьох викладачів не вистачає в медичному коледжі, Бердичівському професійному училищі (колишнє ПТУ №33) та фахових спеціалістів в будівельному ліцеї.

Але найбільші оптимісти, напевно, працюють в Райгородоцькій громаді, які сьогодні, в скрутні для країни часи, шукають на роботу хореографа з професійно-технічною освітою в сільський клуб Бистрика. Вони вірять, що війна рано чи пізно закінчиться, а дітей на танці молоді мами і бабусі приводитимуть завжди.

vchiteli1

vchiteli2

vchiteli3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.