Неділя, 4 Грудня

Де знайти кваліфікованих репетиторів української мови для якісних індивідуальних занять

19 жовт. 2022 Власкор

Попит на послуги репетиторів в Україні був завжди. Останні кілька років з відомих причин він зріс ще більше, адже можливість офлайн навчання від зовнішніх факторів змусила багатьох опрацьовувати пройдений матеріал додатково за допомогою педагогів-предметників.

Сьогодні навчальний процес в нашій країні, на жаль, коригується сигналами тривоги, однак освітні заклади намагаються навіть в таких умовах функціонувати. Вчителі шукають вихід із ситуації за допомогою дистанційного викладу свого предмету школярам та студентам, а репетитори – надають якісні послуги з додаткового опрацювання незрозумілих тем чи повного курсу конкретного уроку тим, хто того потребує.

Кому потрібен репетитор?

repetitor1Багато запитів надходить від бажаючих додатково займатись із вчителями-мовниками. Професійний репетитор української мови отримує звернення і від учнів, котрі готуються до вступу і хочуть заповнити прогалини у навчанні, від студентів, які прагнуть отримати диплом та отримати гарну роботу з гідною зарплатою, від людей, які зрозуміли важливість і необхідність розмовляти та грамотно писати рідною і мріють надолужити втрачене.

За вивченням української мови звертаються також іноземці, які прагнуть володіти мовою країни, у якій збираються жити чи працювати.

Спеціалізований сайт з пропозиціями кваліфікованих викладачів

Раніше викладачів для додаткових занять шукали за оголошенням в газеті чи обирали за порадою знайомих. Зараз процес підбору репетиторів для себе чи для своїх дітей став ще простішим. За кілька кліків на сайті «Асоціація репетиторів України» можна переглянути безліч пропозицій від кваліфікованих педагогів з кожного куточка України для подальшої співпраці на результат.

Окремою зручністю для користувачів є те, що тут все відкрито і прозоро – вчитель публікує своє резюме з фото, у якому зазначає свій стаж, досягнення, напрямки роботи та методи підготовки, населений пункт, ціну на годину занять та їх форму - онлайн робота, прийом учнів у себе вдома або, навіть, виїзд педагога по місцю проживання учня.

Ознайомившись із інформацію кожного вчителя на сайті можна одразу оформити заявку, натиснувши на клавішу «я хочу працювати з цим вчителем».

Далі залишається лише пройти анкетування, у якому вказати:

  • ім’я учня і його вік;
  • рівень знань;
  • контактні дані для зв’язку (номер телефону та адресу електронної пошти);
  • мету занять з репетитором.

Переваги вивчення української мови з репетитором

repetitor2Перевагою індивідуальних занять є час, приділений саме вам. Під час знайомства репетитор з української мови дає учню виконати тест, результат якого допомагає спланувати подальший процес навчання. Вчитель розуміє, на якій темі потрібно зупинитися більше, особливості та швидкість сприйняття предмету людиною, обсяг роботи та завдання, які краще виконувати під час уроку.

Таким чином вдається за короткий термін досягти максимального результату та значно покращити свої знання. Це перевірено тисячами користувачів, переконатися у чому можна переглянувши їхні відгуки про співпрацю з кожним із педагогів.

До того ж заняття проходять у зручний для учня час і стільки разів на тиждень, скільки це потрібно, з можливістю обирати місце зустрічі та формат проведення занять.

На спілкування українською мовою переходить все більше людей - нею розмовляють, пишуть, співають, висловлюють думки у соцмережах, рекламують товари та послуги. Нарешті українська мова стає по-справжньому державною – не на папері, а у серцях українців. Її вчать та вдосконалюють і у цьому допомагають кваліфіковані педагоги сайту «Асоціація репетиторів України».

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.