Понеділок, 2 Жовтня

Ще три бердичівських дитсадки незабаром відновлять роботу

Але, не в повному обсязі, а лише для груп короткотривалого перебування (не більше чотирьох годин).

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //


Це ті дитсадки, у яких немає укриттів, і які не змогли з вересня розпочати повноцінну роботу, як це зробили вісім інших дошкільних закладів.

Як ми вже писали, в дитсадку № 5 на Загребеллі зробили шелтер для переселенців, а інші заклади теж шукали способу відновити роботу. Для цього були укладені договори з прилеглими школами або ж іншими організаціями які мають відповідним чином обладнані укриття.

Завдяки цьому незабаром з дистанційної форми навчання на змішану перейдуть дитсадок № 2 «Калинонька», який уклав договір з сьомою школою та має можливість прийняти 35 дітей; дитсадок №16 «Ялинка», який у співпраці з п’ятнадцятою школою зможе прийняти до 70 дітей та дитсадок № 17 «Віночок», діти якого будуть займатись в приміщеннях Кляштору, де є і відповідні умови, і укриття.

Так, це не повноцінне перебування дітей з харчуванням, сном, іграми та прогулянками, але це гарна можливість дітям побути в колективі, провести заняття з логопедами чи отримати нові знання від вихователів.

Про все це розповіла на засіданні виконкому заступник начальника управління освіти та науки Світлана Басюк. У членів виконкому питань не було, тож вони одноголосно проголосували відповідне рішення.

P.S. Хоча, набрати на такі групи дітей, думаю, теж буде непросто. Адже зараз  дитсадки почали жваво рекламувати свою діяльність, щоб залучити дітей. Такого давно вже не було в Бердичеві.

ditsadok1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.