Четвер, 2 Лютого

Ще у двох дитячих садочках Бердичева облаштували укриття

06 січ. 2023 За матеріалами Офіційного сайту Бердичева

Після оголошення воєнного стану в Україні не всі навчальні заклади у населених пунктах змогли продовжити свою роботу у звичному режимі та прийняти дітей на очну або принаймні змішану форму навчання. Основною вимогою до дитсадків і шкіл була наявність в них облаштованих сховищ, у яких вихованці та педагоги можуть у безпеці перечекати повітряну тривогу, але не скрізь була можливість це зробити.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

У Бердичеві оперативно підготувати такі сховища вдалось не у всіх навчальних закладах, бо згідно з проектом будівлі не всі вони мали підходящі підвальні чи інші приміщення, які б слугували укриттям.

Перед початком нового навчального року 2022-2023 в «РІО-Бердичів» ми писали про те, що у закладах, які облаштували сховища та планують приступити до навчання у звичному режимі відповідні служби проводили перевірки на предмет їх функціональності та безпечності, обладнання усім необхідним для тривалого перебування дітей під час тривоги. Ті, які були готові, отримали дозволи на роботу і з вересня приступили до навчання.

Решта освітян, роботи по облаштуванню приміщень шкіл і ДНЗ яких продовжувались, взаємодіяли зі своїми учнями та вихованцями дистанційно та на сімейній формі навчання. Паралельно працівники готували сховища і наближали можливість роботи з дітьми у стінах своїх закладів. Як результат – іще два бердичівських дитячих садочки вже можуть приймати дітей за змішаною формою навчання – очно і дистанційно, в залежності від ситуації та побажань батьків.

У міських закладах дошкільної освіти № 16 (“Ялинка”) та № 26 (“Веселка”) педагогічні колективи у співпраці із управлінням освіти та науки Бердичівської міської ради облаштували укриття. Ними діти та вихователі зможуть скористатися у випадку оголошення повітряної тривоги.

Сховища відремонтовано й умебльовано, є запас води та предметів першої необхідності.

За словами начальниці управління Валентини Адаменко, ще 2 заклади на території громади мають власні укриття, а відтак працюватимуть у змішаному форматі здобуття дошкільної освіти.

Фото з Офіційного сайту Бердичева

DNZykrytta1

DNZykrytta2

DNZykrytta3

DNZykrytta4

DNZykrytta5

DNZykrytta6

DNZykrytta7

 

 

 

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.