Четвер, 2 Лютого

Чи отримають зарплати вчителі Бердичева?

10 січня відбулося засідання 33 позачергової сесії Бердичівської міської ради. Всього розглянули 3 питання, основним з яких було «Про внесення змін до міської цільової програми розвитку освіти Бердичівської міської територіальної громади на 2023 р.».

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

До депутатів звернулась начальниця управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко, яка була схвильована тим, що 15 січня вчителі можуть не отримати свої аванси. З держави надійшла освітня субвенція для заробітної плати вчителям шкіл у розмірі 139 млн гривень, при цьому недостатність субвенції становить майже 22 млн гривень.

Валентина Василівна розповіла, що одразу про це були повідомлені всі інстанції і проведені наради з директорами шкіл щодо економії.

Буде підніматися клопотання з розрахунками перед Кабінетом Міністрів України, про те, щоб додали недостатню субвенцію.

Рішення про зміни до освітньої програми було прийнято, його підтримало 22 депутати, тож освітяни Бердичівської МТГ невдовзі отримають аванси.

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.