Четвер, 2 Лютого

Бердичівлянам радять поспішити з оформленням «першачків» до школи

24 січ. 2023 Дар’я Мішина

У Бердичеві вже розпочався прийом заяв на вступ до шкіл. Батьки майбутніх першокласників хвилюються, бо не до кінця розуміють, як подавати документи, чи будуть проводити конкурси на перевірку знань дитини, в який термін потрібно написати заяву, чи можна записатись до школи, яка не закріплена за адресою? Як без проблем та тяганини влаштувати дитину до школи? З цими питаннями ми звернулись до начальниці управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентини Адаменко.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Валентина Василівна рекомендує для початку обрати школу. Батьки мають право вибирати той заклад, який вважають за потрібне. Після того, як визначились зі школою, слід подати заяву.
Пишуть їх батьки безпосередньо у школі. Прийом документів триває до травня включно. Це потрібно для того, аби сформувати списки учнів та класи. Якщо ви не встигнете своєчасно подати документи, то, скоріш за все, вас зарахують по місцю прописки.

На першочергове зарахування можуть розраховувати діти, які проживають на території, що закріплена за школою, інших бажаючих зарахують лише за наявності вільних місць.

МОН наголошує, що під час зарахування до першого класу в державних закладах освіти заборонено проводити конкурси та заходи для перевірки знань і компетентностей дитини.

Конкурси допускаються лише в приватних закладах освіти та спеціалізованих закладах системи культури та спорту.

Які документи потрібні для зарахування:

1. Заява.

2. Паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють).

3. Свідоцтво про народження дитини.

4. Документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків (може бути довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи).

5. Медична довідка (довідку необхідно приносити влітку).

shkola1

shkola2

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.